Edzia z „Królowych życia” niknie w oczach. Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej przeszła zabieg w klinice medycyny estetycznej

Dagmara Kaźmierska i Edzia

Dagmara Kaźmierska i Edzia

Edyta Nowak była najlepszą przyjaciółką Dagmary Kaźmierskiej. Pomimo tego, że nie darzą się z celebrytką sympatią, to fani nadal interesują się jej losem. Teraz pochwaliła się ona zabiegiem medycyny estetycznej. Co poprawiła?

Królowe życia to reality show, które podbiło serca widzów. Na antenie TTV ukazało się do tej pory 12 serii programu, ale stacja zdecydowała się o zawieszeniu formatu. Jesienią program na pewno nie wróci na antenę. Niestety widzowie nie będą mogli już oglądać na wizji losów swojej ulubienicy, czyli Dagmary Kaźmierskiej. Właścicielka butiku o nieco mrocznej przeszłości stała się z dnia na dzień jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w kraju. Szturmem wkroczyła na salony.

Przed fanami nie miała zbyt wielu tajemnic i chętnie dzieliła się prywatnością. Widzowie oprócz niej mogli poznać także kilka innych osób z otoczenia Dagmary. Rozpoznawalność zyskał jej syn Conan, a także przyjaciele: Jacek i Edzia. Chociaż z drugą z wymienionych łączyła ją silna więź, to okazało się, że panie nie mogą się dogadać. Ich przyjaźń nie przetrwała, co złamało serce nie tylko bohaterki show, ale też fanów.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – mówiła Dagmara o końcu ich relacji na Domówce u Dowborów.

Edzia z Królowych życia niknie w oczach. Pokazała zdjęcie z kliniki medycyny estetycznej

Edzia i Dagmara nie są już przyjaciółkami, ale nie znaczy to, że fani zapomnieli o losach znajomej celebrytki, która również pokazywała swoje życie prywatne na antenie. Okazuje się, że po tym, jak zniknęła z show postanowiła przejść metamorfozę. Edyta dosłownie niknie w oczach. Najpierw pokazała się w krótkich spodenkach i odsłoniła zgrabne nogi, a teraz wyznała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

To nie pierwszy raz gdy Edzia ingeruje w swój wygląd. Wcześniej powiększyła usta, a także wykonywała zabiegi ujędrniające. Teraz pokazała zdjęcie prosto z kliniki gdzie przeszła lipolizę iniekcyjną.

Dziękuję bardzo wspaniałej Dorotce za cierpliwości do mnie. Za super zabieg zwany lipolizę iniekcyjną. Serdecznie polecam. Efekty murowane – napisała Edzia.

Zabieg, na który zdecydowała się Edyta ma za zadanie pozbyć się z jej organizmu nadprogramowych komórek tłuszczowych. Liczymy na to, że za jakiś czas pochwali się efektami.


Edyta Nowak-Nawara, Edzia

Edyta Nowak-Nawara, Edzia

Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia

Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia

Edyta Nowak - sylwester 2021

Edyta Nowak - sylwester 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×