To Edzia?! Przyjaciółka Królowej życia zamieniła się w klona Dagmary! Gdyby nie zdjęcie, nie uwierzylibyśmy, że to ona

Edyta z Królowych życia

Edyta z Królowych życia

Edzia z Królowych życia jest już niemal tak popularna jak jej przyjaciółka Dagmara Kaźmierska. Celebrytka ostatnio bardzo się zmieniła, jednak nie wszystkim metamorfoza przypadła do gustu. 

Królowe życia to program, który od samego początku gromadzi przed telewizorami ogromną widownię. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy bohaterów reality show. Największą popularność dzięki temu formatowi niezaprzeczalnie zdobyła Dagmara Kaźmierska. Właścicielka butiku odzieżowego podbiła serca Polaków. Wszystko to zawdzięcza niebywałej szczerości. Nie ma ona bowiem zbyt wielu tajemnic i chętnie opowiada nawet o mrocznej przeszłości. Ma też nietuzinkową osobowość, a niektóre z jej powiedzonek zyskały już miano kultowych. Nie da się bowiem ukryć, że ma ona ogromne poczucie humoru, czym wprawia otoczenie w doskonały nastrój.

Widzowie hitu emitowanego na TTV mogli poznać nie tylko samą Kaźmierską, ale także najbliższe jej osoby. Tak samo sławny jak mama jest już jej syn Conan, który ostatnio pochwalił się w programie swoją dziewczyną. Od samego początku przed kamerami pojawiają się także jej przyjaciele, czyli Edzia i Jacek.

Edzia z Królowych życia opublikowała nowe zdjęcie. Fani jej nie poznali

Edyta Nowak dzięki przyjaźni z Dagmarą Kaźmierską również nie uniknęła wejścia do show-biznesu. Zgromadziła też wokół siebie spore grono fanów. Od momentu, gdy dołączyła do social mediów, na swoim koncie na Instagramie zgromadziła już sporą grupę obserwatorów, która stale rośnie. Cały czas publikuje ona kolejne zdjęcia, na których fani zauważają znaczne zmiany w jej wyglądzie. Widać, że celebrytka zaczęła eksperymentować z wizerunkiem. Internautom nie umknęły między innymi znacznie większe usta.

Ostatnio kobieta pochwaliła się kadrem prosto z ulubionego salonu fryzjerskiego. W idealnym makijażu i pieczołowicie ułożonej fryzurze zaprezentowała się w social mediach.

Dobry wieczór w chłodny wieczór.. W drodze powrotnej z Krakowa obowiązkowe odwiedziny od mojego wspaniałego fryzjera Łukaszka.

Nowy wizerunek celebrytki nie wszystkim się jednak spodobał. Chociaż pod wpisem nie zabrakło komplementów, to wiele osób wręcz nie poznało przyjaciółki Dagmary.

  • Kto zrobił Pani taka krzywdę?
  • Bez loków ładniej, młodziej.
  • Edzia uwielbiam Cię ale wcześniej wyglądałaś lepiej, niż teraz. Wolałam Cię bardziej naturalna niż teraz napompowaną, ale każdy robi to co lubi.
  • Edzia nie przypomina siebie.

A Wam jak podoba się metamorfoza Edzi? Woleliście ją w bardziej naturalnej odsłonie?


Edyta Nowak z Królowych życia

Edyta Nowak z Królowych życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×