Edzia z „Królowych życia” przeszła kolejną metamorfozę. Tym razem znacznie utrudniła sobie codzienne funkcjonowanie

Edzia z Królowych życia, Dagmara Kaźmierska

Edzia z Królowych życia, Dagmara Kaźmierska

Edzia z Królowych życia zamieściła nowe zdjęcia. Pochwaliła się metamorfozą. Wszystko okej, tylko że to znacznie utrudni jej życie...

Królowe życia długo były sztandarową pozycją TTV. Największą gwiazdą formatu była Dagmara Kaźmierska. Telewizyjna piękność wypromowała na ekranie również inne osoby, w tym Edytę Nowak-Nawarę, znaną po prostu jako Edzia z Królowych życia. Przyjaźń gwiazd rozpadła się, o czym opowiedziała sama Dagmara.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – mówiła na Domówce u Dowborów.

Edyta jednak pozostaje obecna w social mediach, gdzie regularnie zamieszcza nowe zdjęcia oraz filmy. Ostatnio pochwaliła się metamorfozą. Część osób uznała, że Edzia zbyt upodobnia się do… Kaźmierskiej.

Za bardzo się upodabniasz do Dagmary. Tylko, że u niej tak ostro medycyna estetyczna nie wjechała – to jedna z opinii, zamieszczonych pod ujęciem influencerki.

Edzia zadziwiła metamorfozą. Ale się zmieniła! Reakcja fanów? „Za bardzo upodabniasz się do Dagmary”

Edzia z Królowych życia znów zmieniła coś w swoim wyglądzie

Wczoraj Edzia z Królowych życia pochwaliła się nowymi, krwistoczerwonymi paznokciami hybrydowymi lub żelowymi. Nie ma wątpliwości, że świetnie komponują się one z nowym stylem gwiazdy, lecz jest jeden problem. Długość paznokci z pewnością przysporzy jej kłopotów w codziennym funkcjonowaniu! Świetnie wie o tym każda posiadaczka równie długich „szponów”.

Najnowsze zdjęcia udostępnione przez Edytę w social mediach, znajdziecie w galerii pod tekstem.

Dajcie znać, jak oceniacie ostatnie eksperymenty gwiazdy z wizerunkiem.


Edzia z Królowych życia pokazała nowe paznokcie

Edzia z Królowych życia pokazała nowe paznokcie

Edzia z Królowych życia pokazała nowe paznokcie

Edzia z Królowych życia pokazała nowe paznokcie

Edzia z Królowych życia zebrała cięgi od fanów

Edzia z Królowych życia zebrała cięgi od fanów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×