Edzia kusi fanów intymnymi kadrami. Wyeksponowanie tej części ciała to cios w Dagmarę Kaźmierskiej? Jeśli tak, to bolesny…

Edzia z Królowych życia, Dagmara Kaźmierska

Edzia z Królowych życia, Dagmara Kaźmierska

Edzia z Królowych życia zamieściła w sieci zmysłowe wideo. Pochwaliła się swoimi długimi i szczupłymi nogami. To cios w stronę Dagmary?

Dagmara Kaźmierska była najpopularniejszą uczestniczką show TTV, Królowe życia. W formacie wypromowała też swoich krewnych i znajomych. Szczególną sympatię widzów zyskała Edyta Nowak-Nawara, znana szerzej jako Edzia z Królowych życiaPanie już zakończyły znajomość. Edzia miała bowiem wypowiadać się o Dagmarze w nieprzyjemny sposób.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch**. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – mówiła Dagmara na Domówce u Dowborów.

Od tego czasu Edzia nie pojawia się na profilach Dagmary w social mediach i chyba nie ma większych szans na naprawienie ich relacji. Konflikt nie zaszkodził Edycie. Wciąż ma ona pokaźne grono fanów, którzy śledzą ją na Instagramie.

Edzia z Królowych życia kusi nogami. To cios w Dagmarę?

Wczoraj wieczorem na Instastory gwiazdy pojawiło się krótkie wideo, na którym pokazała, jak masuje się po nogach, by wyeliminować z nich cellulit. Jej nogi są długie i szczupłe, przez co od razu przykuły naszą uwagę.

Czyżby Edzia chciała tym materiałem wymierzyć pstryczek w Dagmarę – zaczęli się zastanawiać fani? Królowa życia niedawno opowiedziała o tym, że zawsze miała kompleksy przez swoje nogi. Dodatkowo jedna z ex-koleżanek miała jej dokuczać z ich powodu.

Nie przejmuj się, figury nigdy nie miałaś, ale to buzia ci ładna została – miała usłyszeć królowa życia od znajomej.

Najpewniej Edzia wrzuciła ten materiał, tylko z czysto komercyjnych względów, więc fani obu pań mogą odetchnąć z ulgą.


Edzia z Królowych życia kusi nogami

Edzia z Królowych życia kusi nogami

Edzia z Królowych życia kusi nogami

Edzia z Królowych życia kusi nogami

Edzia z Królowych życia kusi nogami

Edzia z Królowych życia kusi nogami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×