Edyta Zając reklamowała Kenzo, teraz lansuje PLNY Lala. Zostanie Miss Polonia 2014?

Edyta Zając jest jedną z kandydatek do tytułu Miss Polonia 2014. W ostatnim czasie częściej pojawia się na salonach, także w towarzystwie swojego partnera, piłkarza Kuby Rzeźniczaka. Jednak nie jest typową celebrytką, która chce wylansować się na nazwisku znanego chłopaka. Mało kto wie, ale ma ona na swoim koncie bardzo wiele sukcesów w modelingu.

Edyta Zając karierę modelki zaczęła w wieku 14 lat. Założyciel agencji New Age Models, Maciej Lisowski, kiedyś zdradził, że nad jej sukcesem pracowało średnio 30 osób, które były odpowiedzialne za znajdywanie dla niej jak najlepszych zleceń. Trzeba przyznać, że zespół spisał się na medal, ponieważ Edyta Zając została gwiazdą spotu reklamującego perfumy Kenzo Flower. To był przełomowy moment w jej karierze. Modelka zaczęła chodzić po wybiegach najlepszych marek na świecie.

To jest ciężka praca fizyczna, bo czasem na takiej sesji zdjęciowej czy pokazie, jesteśmy od czesnych godzin rannych do późnych godzin wieczornych. To jest wysiłek psychiczny i fizyczny, przez cały dzień musimy nie tylko dobrze wyglądać, ale tez się czuć, bo to widać – powiedziała Zając w Dzień Dobry TVN.

Edyta Zając dotychczas bardziej była znana za granicą niż w Polsce. Jej udział w konkursie Miss Polonia na pewno pomoże jej zyskać popularność w naszym kroju. Zgodziła się też pozować przed obiektywem Łukasza Ziętka w ubraniach marki PLNY Lala, które wcześniej reklamowała Natalia Siwiec. Patrząc na zdjęcia nie da się nie zauważyć, jak bardzo zgrabna jest Zając. Ma 178 cm wzrostu, a jej wymiary to 84-61-89. Myślicie, że ma szansę wygrać konkurs Miss Polonia 2014?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×