Szukaj

Edyta Zając odpowiada na komentarz Julii Wieniawy. To była zacięta rywalizacja

Edyta Zając odpowiada Julii Wieniawie

Edyta Zając odpowiada Julii Wieniawie

Edyta Zając wygrała Taniec z Gwiazdami. Modelka zdradziła co tuż po ogłoszeniu werdyktu, wyszeptała jej Julia Wieniawa. Jesteście zaskoczeni?

Wczorajszy wieczór upłynął pod znakiem wielu emocji. Na finał Tańca z Gwiazdami czekaliśmy już od wiosny. Ta edycja zapewne na bardzo długo zapisze się w pamięci wszystkich fanów programu. Zobaczyliśmy tutaj nie tylko prawdziwe taneczne popisy, ale także swoistą walkę z panującą pandemią. Program odbywał się w szczególnych warunkach. Niestety tuż przed finałem dwie pary ze względu na Covid-19 musiały zrezygnować z dalszego udziału. Produkcja zdecydowała także, o tym, żeby przyspieszyć ostatni odcinek. Wszystko to było podyktowane troską o zdrowie uczestników i całej obsługi.

Od samego początku mówiło się, że faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli jest Julia Wieniawa. Młoda aktorka w każdym odcinku zachwycała swoimi występami. Jednak czarnym koniem tej edycji okazała się Edyta Zając, która w równie pięknym stylu wytańczyła sobie zwycięstwo. Tuż po ogłoszeniu wyników, zarówno Julia i Stefano, jak i Edyta ze swoim tanecznym partnerem postanowili skomentować głosowanie widzów.

Edyta Zając odpowiada na słowa Julii Wieniawy

Julia Wieniawa na kilka godzin przed finałem poinformowała, że wobec tego, co dzieje się w naszym kraju, czyli zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej nie może ona w pełni skupić się na programie. Wszystko zeszło dla niej na dalszy plan. Kiedy prowadzący podali wynik, w studiu wybuchło prawdziwe szaleństwo. Edyta nie kryła swojej wielkiej radości. Konkurentki na sam koniec przytuliły się, a młoda aktorka wyszeptała coś do ucha swojej rywalce. W rozmowie z portalem Pomponik zwyciężczyni programu zdradziła, co usłyszała od swojej rywalki.

Powiedziała, że bardzo się cieszy i że jej zdaniem w pełni zasłużona moja wygrana. Więc jest mi tym bardziej miło. Ja od siebie dodałam, że Julia świetnie wykorzystała swoje 5 minut i zrobiła z niego 15 minut. Julia świetnie tańczy. Dalej powinna dążyć do swoich celów – powiedziała Edyta.

Widać, że Julka w bardzo piękny sposób potrafiła się pogodzić z przegraną i pogratulowała Edycie zdobycia Kryształowej Kuli.


Julia Wieniawa i Edyta Zając - finał TZG

Julia Wieniawa i Edyta Zając - finał TZG

Julia Wieniawa i Edyta Zając - Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa i Edyta Zając - Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa i Edyta Zając - Taniec z gwiazdami

Julia Wieniawa i Edyta Zając - Taniec z gwiazdami

Dodaj komentarz

  • Dorina pisze:

    Julia Wieniawa to piękna, bardzo naruralna i utalentowana dziewczyna!!!!!!!!!! Przepięknie tańczyła i bardzo żałuję, że przegrała!!!!!!!!! Jej tańce były popisowe!!!!! Ale Edyciie również gratuluję!!!!

  • Gość pisze:

    Julia Tańczy pieknie,ale to Edyta zrobiła największy progres i zwycięstwo sie jej należało.Poza tym nawet jeżeli Julia wypowiada piekne słowa to i tak jej nie wieże, a Edycie tak. Ludzie ocenili nie tylko taniec, ale też postawę tańczącej i dlatego wygrała Edyta

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×