Szukaj

Edyta i Cezary Pazurowie planują zaległą podróż poślubną. Jeden szczegół okazuje się być sporą przeszkodą

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura i jej mąż Cezary planują się wybrać w zaległą podróż poślubną. Żona aktora poczyniła już pewne kroki. Jeden szczegół okazał się być sporą przeszkodą.

Edyta Pazura stanowi doskonały przykład na to, że kariera i życie prywatne mogą iść w parze. Nie tylko wychowuje trójkę pociech (dwie córki i syna), ale także prowadzi bloga i konta w mediach społecznościowych. Wśród postów, które pokazuje, nie brakuje zdjęć przepięknych wnętrz. Ma smykałkę i talent do dekorowania. Internauci są pełni podziwu dla tego, jak urządziła gniazdko swoje i męża, znanego aktora Cezarego Pazury.

Pazura w social mediach nie tylko prezentuje stylowe otoczenie, ale ujawnia wybrane kulisy z życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy opublikowała zdjęcie bez makijażu i odsłoniła przebarwienia. Na taki krok zdecydowała się nieprzypadkowo. Chciała zwrócić uwagę na przypadłość, z którą się zmaga. Żona aktora walczy z chorobą tarczycy:

Powracają do mnie co roku, nasilają się z każdą kolejną ciążą. Przyzwyczaiłam się. Jakieś 18 lat temu miałam tylko spirytus i maść tormentiol ( co to był za smród) Dzisiaj więcej możliwości i te same problemy. Skoro jednak jestem tu gdzie jestem, to oznacza… że jednak wcale nie mam problemów – podkreśliła Edyta Pazura.

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z paszportu. Dlaczego nie była zadowolona?

Niedawno Pazura w social mediach zdradziła, że wraz z mężem wybierają się w zaległą podróż poślubną. Jeden szczegół okazał się być przeszkodą. Mowa o zdjęciu, które niedawno zrobił jej fotograf. Chociaż Edyta nie do końca jest zadowolona z efektów, nie zamierza narzekać, o czym poinformowała na Instastory:

Zdjęcie paszportowe jest czymś strasznym, ale w perspektywie mam wyjazd w podróż poślubną po 13 latach, więc warto było czekać.

W dalszej części wpisu Edyta zdradziła, że mogła delikatnie pomalować rzęsy i byłoby znacznie lepiej:

Mogłam sobie chociaż rzęsy do fotki umalować.

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem do paszportu

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem do paszportu

Uważacie, że było to konieczne? Naszym zdaniem Edyta nawet bez makijażu świetnie wygląda.


Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem do paszportu

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem do paszportu

Edyta Pazura - choroba

Edyta Pazura - choroba

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×