Szukaj

Edyta Pazura wyżaliła się na wakacje w Turcji! Jedyne miłe wspomnienie, to zdjęcie z córką. Co było nie tak?

Edyta Pazura spędziła kilka dni w Turcji. Nie wszystkie wspomnienia, które przywiezie z tego kraju, będą dobre. Świadczyć może o tym najnowszy wpis, który gwiazda opublikowała na Instagramie. Co jej się nie spodobało?
Edyta Pazura, Turcja

Edyta Pazura, Turcja

Edyta Pazura, to nie tylko żona Cezarego Pazury, z którym wspólnie wychowują trójkę dzieci, ale spełnia się także jako blogerka. Prowadzi stronę Maybe Baby, na której pokazuje m.in. ciekawe przepisy, porady specjalistów, a także codzienne życie z dziećmi.

Zobacz: Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

Niedawno Pazura opublikowała wpis, w którym podzieliła się z innymi rodzicielkami poradami odnośnie podróży. Te, jak się okazują, dla mam z dziećmi, nie zawsze są przyjemne. Chociaż Edyta z przyjemnością będzie wspominać Cypr, Turcja pozostawiła po sobie znacznie gorsze wrażenie. Wszystko przez hotel, w którym nocowała rodzina:

Pocałunki moich dzieci to chyba jedyne miłe wspomnienie, jakie przywiozę ze sobą do Polski z Turcji- a bynajmniej z tego hotelu. Na szczęście wieczorami piszę post o Cyprze i wracam myślami do miejsca, które mnie zauroczyło i zaczarowało.

Zobacz: Edyta Pazura pokazała twarz synka! Słodki Antoni Józef wygląda jak mały Czaruś Pazura! Te fotki to istne cudo!

Co dokładnie nie odpowiadało Pazurze? Tego możemy dowiedzieć się czytając odpowiedź gwiazdy na jeden z komentarzy:

Wszystko zależy od hotelu. My byliśmy 3 razy z biura w Uk i było super a raz z polskiego biura i był dramat wszyscy się zatruli itd – napisała fanka.

Niestety mam dokładnie to samo spostrzeżenie. Nigdy więcej biur podróży. Spróbowałam pierwszy raz od dawna i bardzo żałuje – odpowiedziała Edyta.

Zdjęcie z córką, które żona Cezarego udostępniła w sieci, podbiło serca internautów, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem pań:

  • Piękne zdjęcie. Pocałunki dzieci to na pewno najlepsze wspomnienie z każdego wyjazdu. Ps Dzieci tak szybko rosną ze pocałunki szybko się kończą, a Turcję może pani jeszcze polubi.

  • Słodkooo jaki fajny bubuuu.

  • Śliczne słodziaki.

  • Piękne zdjęcie. Samo szczęście.

  • Sama słodycz.

Trzeba przyznać, że to niezwykle urocze zdjęcie.

Zobacz: Cezary Pazura wreszcie pokazał twarz córki! 10-letnia Amelka złamie niejedno serce! Rośnie kolejna miss piękności!


Edyta Pazura z córeczką

Edyta Pazura z córeczką

Edyta Pazura pokazała zdjęcie swojej rocznej córeczki - Rity

Edyta Pazura pokazała zdjęcie swojej rocznej córeczki - Rity

Edyta Pazura i Cezary Pazura - Instagram

Edyta Pazura i Cezary Pazura - Instagram

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×