Edyta Pazura dziś nie zdecydowałaby się na związek z Cezarym: „Było ciężko”. Podzieliła się najtrudniejszymi momentami ich relacji

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura w rozmowie z Vivą! wypowiedziała się na temat swojego małżeństwa z Cezarym. Zdradziła, że w ich relacji nie brakowało trudnych momentów. Jak sobie z nimi poradzili?

Edyta i Cezary Pazurowie udowadniają, że wiek w miłości jest jedynie liczbą. Chociaż dzieli ich aż 26 lat różnicy, od dawna tworzą zgrane małżeństwo. Razem wychowują troje dzieci – 11-letnią Amelię, 8-letniego Antoniego i 2-letnią Ritę. Zakochani są dowodem na to, że rodzicielstwo i kariera nie muszą się wykluczać.

Cezary regularnie pojawia się przed kamerami i bierze udział w ciekawych projektach. Z kolei jego żona aktywnie działa w social mediach, a jej konta z każdym dniem zyskują na popularności. Dzieli się z internautami wybranymi ciekawostkami z życia prywatnego, tak jak niedawno, gdy pokazała mamę. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę.

Edyta Pazura w Vivie! o małżeństwie z Cezarym Pazurą

Edyta Pazura udzieliła wywiadu Vivie!. W rozmowie nawiązała do swojego małżeństwa. Zdradziła, że patrząc ze swojej aktualnej perspektywy, nie jest pewna, czy miałaby w sobie tyle odwagi, by związać się z aktorem:

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki.

Pazura dodała, że nie tylko ona, ale także jej bliscy musieli mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami:

Kiedy się z nim związałam, wyprowadziłam się do Warszawy. Mama została na małym osiedlu w Nowej Hucie, gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą, obgadują. Sąsiedzi pokazywali mamę palcami: „To jest ta, której córka związała się z dużo starszym rozwodnikiem”. Młodość dała mi siłę, żeby sobie z tym poradzić. Mamę wciąż to dręczy, bo mnie ocenia z perspektywy swojego dziecka, a nie żony „celebrytki” Cezarego Pazury. Uważa, że nie zasłużyłam na ból i krzywdę.

Edyta Pazura powiedziała, że gdy zaczęła się na nią nagonka, przestraszyła się. Miała ochotę zrezygnować z małżeństwa, ale Cezary nie pozwolił jej tak łatwo odpuścić:

Dopiero kiedy zaczęła się nagonka, przestraszyłam się. Poczułam, że stoję pod ścianą. Ktoś mocno trzyma mnie za gardło. Bywało, że Czarek wracał z pracy, a ja czekałam pod drzwiami z walizkami i mówiłam: „Dłużej nie wytrzymam. Przecież ja tym ludziom nic nie zrobiłam. Nie mogę tak żyć, do widzenia”. Czarek biegł do drzwi, szybko je zamykał i prosił: „Kochanie, nigdzie nie idziesz, teraz porozmawiamy”.

Żona aktora zdradziła, że razem z mężem pokonali wiele trudnych momentów. Te bardzo ich wzmocniły:

Mieliśmy dużo trudnych momentów. Zdrowotnych – Czarek miał poważną operację kręgosłupa, finansowych – były chwile, że liczyliśmy, czy starczy nam do pierwszego. Zaliczyliśmy kryzys, bo to, co działo się wokół nas, prędzej czy później odbijało się na naszym małżeństwie. Ale dzięki temu, że już to przeżyliśmy, jest nam łatwiej. Czasami w związkach na początku jest cukierkowo, a potem nagle chemia się ulatnia i miłość umiera. Myśmy tego uniknęli. Wiemy, jak to jest wspierać się w chorobie, kiedy nie ma pieniędzy, kiedy nas atakują. Nic złego już nas nie zaskoczy.

Nawiązała też do tego, jak gwiazdor spełnia się w roli ojca. Powiedziała, że jest w tym genialny:

Jest genialnym ojcem. Jestem pełna podziwu. W Czarku pociągające jest to, że on nie kłamie, nie szasta frazesami. Na początku powiedział mi, że marzy o rodzinie, i teraz na każdym kroku pokazuje mi, że to prawda. Mogę spokojnie wyjść i zostawić mu troje dzieci, zawsze powie: „Nie ma problemu”. Każdym się zaopiekuje, ogarnie jego potrzeby, przygotuje trzy kolacje, poczyta na dobranoc.

Całą rozmowę możecie przeczytać w nowym numerze magazynu Viva!, który właśnie trafił do sprzedaży.


Edyta Pazura w magazynie Viva!

Edyta Pazura w magazynie Viva!

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×