Edyta Pazura pozuje w samej bieliźnie. Zdjęcie z domowych pieleszy w piątkowy wieczór rozgrzało internet

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura pokazała się w bieliźnie. Opublikowała post wprost z domowych pieleszy. Pisze o dzieciach, ale my podziwiamy jej sylwetkę.

Cezary Pazura jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, a jego żona Edyta menedżerką, influnecerką i blogerką. Wraz z trojgiem dzieci – Amelią, Ritą i Antonim, mieszkają w pięknym domu poza Warszawą.

Edyta jest aktywną użytkowniczką social mediów. To tam wypowiada się na mniej i bardziej dotykające ją tematy. Opowiedziała o chorobie, z którą się zmaga. Zajęła stanowisko w toczącej się publicznie dyskusji na temat zaostrzenia prawa aborcyjnego. Często jednak po prostu wpuszcza internautów do swojego pięknie urządzonego domu. W piątek rozgrzała internet zdjęciem w samej bieliźnie.

Edyta Pazura w samej bieliźnie. Jak wygląda?

Historia miłości Edyty Pazury i Cezarego Pazury to gotowy scenariusz na film. Pokonali wiele przeszkód, ale w końcu zbudowali stabilną relację i razem wychowują dzieci, a swoim życiem chętnie dzielą się z fanami.

Żona aktora wyznała w niedawnym wywiadzie dla Vivy!, że mimo iż obecnie jest bardzo szczęśliwa i spełniona, to nie zawsze tak było.

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki.

Był nawet moment, że chciała się spakować i uciec od mężczyzny, którego kocha, bo wydawało jej się, że nie da rady udźwignąć krytyki, z którą musiała się zmierzyć. Na szczęście tak się nie stało i małżonkowie świętują kolejne wspólne rocznice.

Edyta chętnie publikuje zdjęcia ze swojego domu. W piątek pokazała fotografię, na której pozuje w delikatnej piżamce, która odsłoniła atuty jej figury.

Kiedy uśpisz dziecko dokładnie wiesz: która deska podłogowa skrzypi, jak bezdźwięcznie zamknąć drzwi, jak daleko od domu słychać syreny policyjne i kiedy zacząć biec aby zamknąć okno. jak bezszmerowo poderwać się z łóżka za jednym zamachem bez dźwięku trzeszczącego drewna #dobranoc – napisała.

Wpisem rozbawiła internautów, ale nie brakuje też komplementów.

  • Ale Ty Edytka masz piękna figurę uwielbiam Ciebie i Twoje posty.
  • Najlepsza pani jest.
  • Ulala, jaka figura. Całość – w samo sendo – piszą.

Trzeba przyznać, że figury można Edycie pozazdrościć.


Edyta Pazura w samej bieliźnie

Edyta Pazura w samej bieliźnie

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura w wannie w makijażu wykonanym przez Ritę

Edyta Pazura w wannie w makijażu wykonanym przez Ritę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×