Edycie Pazurze oberwało się za czerwoną mini na weselu Zawieruchy. Ostro zareagowała. Jej słowa na dobre uciszą krytykantów

Edyta Pazura skrytykowana za sukienkę

Edyta Pazura skrytykowana za sukienkę

Edyta Pazura bawiła się na weselu Rafała Zawieruchy w czerwonej mini. Jej stylizacja nie wszystkim się spodobała. Jak wyglądała i jak zareagowała na nieprzyjemny komentarz?

Rafał Zawierucha w miniony weekend wziął ślub, o czym poinformował na swoim profilu na Instagramie. Pokazał fotografię z Beatą Wiśnicką, na której widzimy go w eleganckim garniturze, całującego swoją piękną żonę.

Stało się. Amor wystrzelił i trafił w nas – podpisał zdjęcie.

Wśród gości na ślubie i weselu nie zabrakło znanych osób. Bawili się  między innymi: Olga BołądźDawid Ogrodnik, Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, doktor Krzysztof Gojdź, a także Cezary i Edyta Pazurowie. Ta ostatnia została skrytykowana za stylizację. Jaką kreację wybrała i jak zareagowała na złośliwy komentarz?

Edyta Pazura w ogniu krytyki za stylizację na ślub Rafała Zawieruchy

Cezary Pazura przez lata obecności na scenach i na ekranie zapracował na miano jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Jego żona Edyta Pazura jest menedżerką, influencerką i blogerką. Wraz z trojgiem dzieci – Amelią, Ritą i Antonim, mieszkają w pięknym domu poza Warszawą.

Edyta jakiś czas temu wyznała w wywiadzie dla Vivy!, że mimo iż obecnie jest bardzo szczęśliwa i spełniona, to nie zawsze tak było.

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki.

Lata życia na świeczniku nauczyły ją jednak dystansu i zdaje się, że obecnie ma już grubą skórę i byle krytyka jej nie dotyka. Dobrym przykładem sytuacja po weselu Zawieruchy. Skąpa czerwona sukienka Edyty nie przypadła do gustu jednej z obserwatorek.

Ślicznie pani wygląda, ale ta sukienka to mogła być dłuższa – napisała internautka.

Uwaga fanki trafiła na Instastory Pazury. Żona Cezarego postanowiła zareagować i oświadczyła, że jako dorosła kobieta ma prawo decydować o tym, jak się ubiera.

A wam jak się podobała stylizacja Edyty?


Edyta Pazura odpowiada na krytykę stroju

Edyta Pazura odpowiada na krytykę stroju

Rafał Zawierucha i Beata Wiśnicka - zdjęcia z wesela

Rafał Zawierucha i Beata Wiśnicka - zdjęcia z wesela

Rafał Zawierucha i Beata Wiśnicka - zdjęcia z wesela

Rafał Zawierucha i Beata Wiśnicka - zdjęcia z wesela

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×