Tylko Edyta Pazura wie jak zaskoczyć swojego sławnego męża! Cezary Pazura w dniu 57-tych urodzin osłupiał z wrażenia! [WIDEO]

Cezary Pazura skończył niedawno 57 lat. Z tej okazji jego żona - Edyta Pazura, urządziła szałowe garden party, którym wprawiła zacnego jubilata w stan osłupienia. Aktor wreszcie spełnił swoje marzenie.

 

Cezary Pazura w czerwcu skończył 57 lat, co było pretekstem do zorganizowania szalonego przyjęcia urodzinowego. Całą logistyką w wielkiej tajemnicy przed mężem zajęła się żona aktora – Edyta Pazura, która kolejny raz wykorzystała swoją kreatywność. Edyta sprawnie zorganizowała skromną ogrodową imprezę, na którą zaprosiła ponad 40 osób. Wybór miejsca i rodzaju imprezy nie był przypadkowy, okazuje się bowiem, że Cezary od dawna marzyło amerykańskim garden party. 

Żona Pazury natychmiast pochwaliła się swoim dziełem, ale przede wszystkim spontaniczną reakcją męża na taką szaloną niespodziankę. 40 osób czekało na jubilata w ogrodzie, gdy Pazura nieśmiało wyszedł z Edytką na swój taras zobaczył tłum gości śpiewających głośne Sto lat.

Udało się. Miał być wieczór we dwoje, a tutaj na ogrodzie 40 osób. Wszystko przygotowane w 40 min. Kochanie spełnił się Twój amerykański sen. Wszystkiego najlepszego Kochanie – napisała Edyta.

Wzruszony Pazura, który przez cały wieczór miał u boku Edytkę, natychmiast podziękował żonie wzruszającym wpisem na Instagramie.

Myślałem, że tak jest tylko na filmach!!! Dzięki kochanie przeżyłem sen na jawie. Dziękuję Edytko! Dziękuję wszystkim Przyjaciołom! To był przyjemny szok – napisał Cezary Pazura

Pod załączonym filmikiem pojawiły się także komentarze fanów oraz gości Cezarego i Edyty.

  • Edytko, było super o bardzo się cieszymy, że byliśmy częścią niespodzianki
  • Mega???? ale super! Wszystkiego dobrego Panie Czarku! Pani Edyto – świetny pomysł
  • To się nazywa mieć super żonę!! Edyta jesteś najlepsza
  • Wszystkiego najlepszego, taka żona to skarb

Zobaczcie co tam się działo!

 

Edyta Pazura rok po trzecim porodzie ponownie zostanie mamą?! Cezary Pazura potwierdził dobrą nowinę zdjęciem: “Znowu się udało”

Edyta Pazura w bikini z córką wygrzewają się na cypryjskiej plaży! Sylwetka gwiazdy po trzech ciążach jest idealna!

 

Piękna Edyta Pazura rok po porodzie chwali się gołym wyrzeźbionym brzuchem! Celebrytka motywuje Polki do działania prawie jak Anna Lewandowska!


Edyta Pazura i Cezary Pazura ponownie zostaną rodzicami?

Edyta Pazura i Cezary Pazura ponownie zostaną rodzicami?

Cezary i Edyta Pazurowie mają piękny dom

Cezary i Edyta Pazurowie mają piękny dom

Edyta w ciąży i Cezary Pazura na komunii córki Amelii

Edyta w ciąży i Cezary Pazura na komunii córki Amelii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×