Do sieci trafił rarytas – pierwsze zdjęcie Edyty i Cezarego Pazurów! Żona aktora wyglądała wtedy zupełnie inaczej. Niesamowite, jaką przemianę przeszła

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura opublikowała pierwsze zdjęcie z Cezarym. Niewiarygodne, jaką przemianę przeszli. Zobaczcie, jak wyglądali razem 12 lat temu.

Edyta i Cezary Pazurowie to idealny przykład na to, że wiek w miłości jest jedynie liczbą. Mimo że dzieli ich aż 26 lat różnicy, od dawna tworzą zgrane małżeństwo. Razem wychowują troje dzieci – 11-letnią Amelię, 8-letniego Antka i 2-letnią Ritę. Zakochani są dowodem na to, że rodzicielstwo i kariera nie muszą się wykluczać.

Aktor regularnie pojawia się przed kamerami i bierze udział w coraz to ciekawszych projektach. Z kolei jego żona aktywnie rozwija swoje social media, a jej konta z każdym dniem zyskują nowych obserwatorów. Kobieta uwielbia dzielić się z internautami wybranymi ciekawostkami z życia prywatnego, tak jak niedawno, gdy pokazała mamę. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę.

Edyta Pazura o trudnych początkach związku z Cezarym

Edyta Pazura w niedawnym wywiadzie dla magazynu Viva! wyznała, że nie wie, czy weszła by drugi raz w związek z Cezarym:

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki.

Kobieta nie ukrywa, że każdego dnia musiała mierzyć się z krytyką, nawet taką, którą wypowiadali jej ludzie z otoczenia:

Kiedy się z nim związałam, wyprowadziłam się do Warszawy. Mama została na małym osiedlu w Nowej Hucie, gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą, obgadują. Sąsiedzi pokazywali mamę palcami: „To jest ta, której córka związała się z dużo starszym rozwodnikiem”. Młodość dała mi siłę, żeby sobie z tym poradzić. Mamę wciąż to dręczy, bo mnie ocenia z perspektywy swojego dziecka, a nie żony „celebrytki” Cezarego Pazury. Uważa, że nie zasłużyłam na ból i krzywdę.

Mimo to para przetrwała próbę czasu. Od dwunastu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Edyta Pazura opublikowała pierwsze zdjęcie z Cezarym

Edyta Pazura regularnie publikuje posty i dzieli się skrawkiem życia prywatnego. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 240 tysięcy osób. Chcąc dać poznać się bliżej, postanowiła zrobić pewnego rodzaju zabawę. Poprosiła obserwatorów o to, by napisali, jakie jej zdjęcie chcą zobaczyć. Fani wykorzystali sytuację i poprosili o pierwszą wspólną fotkę z Cezarym. 33-latka nie miała oporów i podzieliła się obrazkiem.

Musimy przyznać, że bardzo się zmienili. Zobaczcie sami.


Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Edyta Pazura stare zdjęcia

Edyta Pazura stare zdjęcia

Edyta Pazura stare zdjęcia

Edyta Pazura stare zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×