Szukaj

Edyta Pazura pokazała dom po remoncie. Wszyscy mówią o jej tapecie Versace

Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura pokazała swój dom po remoncie. Jak wielu Polaków nie opuszcza teraz domu, ale w odświeżonych wnętrzach jest to dużo przyjemniejsze. Jak wygląda jej nowa tapeta? Ile kosztuje?

Edyta Pazura słynie z zamiłowania i talentu do dekorowania wnętrz. Ma do tego smykałkę, co niejednokrotnie już udowodniła, pokazując jak mieszka. Jest też świetną kucharką, a także kocha robić zdjęcia. Czarkowi Pazurze trafiła się niezwykle utalentowana żona, która właśnie pokazała na Instagramie, jak wygląda ich dom po remoncie.

Edyta Pazura: Dom po remoncie. Ile zapłaciła za tapetę Versace?

Pazurowie mieszkają w pięknym i przytulnym domu, zwłaszcza teraz, kiedy jest już po remoncie.

Od jakiegoś czasu Edyta Pazura informowała na Instagramie, że w jej domu trwa remont. Chętnie pokazywała pierwsze efekty prac – najpierw podziwialiśmy kuchnię, a potem Edyta pochwaliła się tapetą, którą wybrała. Jej cena robiła wrażenie. Cena detaliczna tapety wynosi 460 złotych za metr kwadratowy. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ tapeta pochodzi z kolekcji Versace. Celebrytka pokazała, jak prezentuje się na ścianie. Efekt robi wrażanie. Zresztą tak jak wszystkie wyremontowane wnętrza, którymi pochwaliła się żona Czarka.

Kiedy w Polsce szaleje koronawirus, wielu Polaków pozostaje w domu – Edyta zdradziła, że odkąd jest po remoncie, chętnie to zrobi.

Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura – remont domu

Nie dość, że pokazała, jak świetnie prezentuje się wspomniana tapeta nad schodami, to jeszcze możemy podziwiać zdobiące ściany zdjęcia, które sama robiła i które uważa za perełki wnętrz domu.

Ze względu na sytuacje w kraju, pokazała też listę zadań na dni przymusowego odosobnienia. Jasnym jest, że dołączyła do akcji #zostajewdomu.

 

Zobacz także: Edyta Pazura była aż sina od płaczu. Z trudem wspomina początki związku z Cezarym Pazurą. Ich związek wisiał na włosku


Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura - remont domu

Edyta Pazura - remont domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×