COVID odbił się na wyglądzie Edyty Pazury. Opowiedziała, jakie zmiany zaszły w jej wyglądzie

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura zachorowała na COVID-19. W trakcie choroby zauważyła zmiany w wyglądzie. O wszystkim opowiedziała fanom.

Edyta Pazura od 2009 roku jest żoną Cezarego Pazury. Ich historia miłosna to gotowy scenariusz. Dwa lata przed ślubem poznali się w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. On był popularnym aktorem w średnim wieku po dwóch rozwodach, a ona dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mało kto wróżył parze szczęśliwą przyszłość. Oni jednak udowodnili, że w prawdziwej miłości wiek to tylko liczba.

Zaraz po tym, jak wyszło na jaw, że Cezary spotyka się z Edytą, pojawiły się głosy, że aktor szukał przelotnego romansu z piękną dziewczyną. Jej zarzucano natomiast, że chce wejść do świata show-biznesu, zwłaszcza że miała spore szanse na podbicie stołecznych salonów – zanim poznała Pazurę startowała w konkursach piękności. Czas zweryfikował wszystkie nieprzyjemne dywagacje. Dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par w branży. Owocami ich miłości są Amelia, Antoni i Rita.

Edyta świetnie odnalazła się u boku znanego męża. Obecnie spełnia się w roli pełnowymiarowej influencerki. Jej profil na Instagramie śledzi aż 240 tysięcy osób. Jest idealnym przykładem na to, że da się pogodzić pracę z macierzyństwem. Swoimi przemyśleniami dzieli się z internautkami, z którymi rozmawia na najbardziej osobiste tematy. Kilka dni temu pochwaliła się talentem młodszej córki. 2-letnia Rita zrobiła mamie makijaż w czasie kąpieli. Przy pomocy specjalnych flamastrów i korony z gąbki wystylizowała Edytę na królową:

Złota Rączka  #tak #sie #to #robi #po #godzinach – napisała.

Jak COVID-19 wpłynął na wygląd Edyty Pazury?

Edyta Pazura niedawno zachorowała na COVID-19. Gdy tylko wygrała walkę z koronawirusem, opowiedziała fankom o przebiegu choroby. Zdradziła, jak wpłynęła na jej wygląd i samopoczucie.

Jak po COVID-19? Na minusie 4 kg i niemiłosierny ból zatok – wyznała.

Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym zaprezentowała swój obecny wygląd. Publikujemy je w galerii.


Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura - ozdoby świąteczne

Edyta Pazura - ozdoby świąteczne

Edyta Pazura z córką Ritą

Edyta Pazura z córką Ritą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×