Edyta Pazura zmieniła blond na ognisty RUDY. Choć zrobiła to przez pomyłkę, to i tak wskoczyła na najwyższy poziom piękna. Przemiana roku?

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura pożegnała swoje blond włosy. Zafundowała sobie ognisty rudy. Zresztą osiągnęła taki efekt przez pomyłkę... Zdjęcia.

Edyta Pazura sformalizowała związek z Cezarym w 2009 roku. Zakochanych dzieli aż 26 lat różnicy. Wiek jednak jest dla nich tylko liczbą. Stanowią dobraną parę, która wychowuje troje pociech: AmelięAntoniego i Ritę. To głównie ona się nimi zajmuje. Czasami bywa ciężko, o czym opowiedziała w podcaście Magdy Mołek.

Jest mi ciężko, tak jak każdej mamie, podejrzewam. Ostatnio z Amelią czytałam „Pana Tadeusza”, bo miałam do wyboru: albo niech czyta sama i nic z tego nie rozumie, bo to dziecko nie jest w stanie zrozumieć tej lektury, albo siądę z nią i będziemy czytać po 10-12 stron i tłumaczyć przy okazji – wyznała.

Poza macierzyństwem Edyta para się też prowadzeniem własnych biznesów, nagrywaniem podcastu (ostatnio opowiadała w nim o szczepieniach i krytykowała zwolenników teorii spiskowych) i rozwijaniem zasięgów w social mediach. Jej profil na Instagramie gromadzi ponad 250 tysięcy followersów. W środę ich idolka zrobiła im niespodziankę.

Edyta Pazura przefarbowała włosy na rudo

34-latka przefarbowała sobie włosy na ognisty rudy. Najpierw zapozowała w samochodzie. W opisie pierwszego zdjęcia zasugerowała, że ma nową fryzurę przez przypadek:

Przysięgam, że na opakowaniu było napisane: „Odżywka podkreślająca kolor włosów”.

Kolejne ujęcie wykonała sobie w domu, gdy miała lepsze światło.

Myślę, że teraz mogę spokojnie prowadzić jakiś program dla młodzieży w MTV lub być syrenką Maty, jakby chciał zrobić Szafir 2 – kontynuowała żarty.

W ten sposób nawiązała oczywiście do teledysku, w którym raperowi towarzyszy modelka Anja Rubik, ucharakteryzowana na syrenę.

Jeszcze później posiadaczka rudych włosów porównała się do jednej z postaci z bajek o króliku Rogerze, Jessiki Rabbit. Rzeczywiście podobieństwo jest dostrzegalne. Zresztą spójrzcie:

Jak podoba się wam małżonka Cezarego Pazura w takim wydaniu? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi odczuciami. Pod artykułem znajdziecie galerię, gdzie zamieściliśmy starsze zdjęcia piękności, cieszącej się do niedawna blond włosami.


Edyta Pazura

Edyta Pazura

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Kryptonim Polska

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Kryptonim Polska

Edyta Pazura i Cezary Pazura - Bal Fundacji TVN 2022 suknia Laurelle)

Edyta Pazura i Cezary Pazura - Bal Fundacji TVN 2022 suknia Laurelle)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×