Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

Zdjęcie (1) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[1/10] Edyta Pazura pokazała zdjęcie swojej rocznej córeczki - Rity

Zdjęcie (2) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[2/10] Edyta Pazura pokazała twarz córki

Zdjęcie (3) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[3/10] Edyta Pazura świętuje 7 urodziny swojego synka

Zdjęcie (4) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[4/10] Edyta Pazura świętuje 7 urodziny swojego synka

Zdjęcie (5) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[5/10] Edyta Pazura z córką Amelią na plaży na Cyprze

Zdjęcie (6) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[6/10] Edyta Pazura i Cezary Pazura - Instagram

Zdjęcie (7) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[7/10] Edyta Pazura z córeczką Ritą

Zdjęcie (8) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[8/10] Edyta Pazura karmi piersią

Zdjęcie (9) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[9/10] Edyta Pazura bez makijażu

Zdjęcie (10) Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

[10/10] Edyta Pazura pokazała urocze zdjęcie córek

Komentarze

×