Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

Edyta i Cezary Pazura

Edyta i Cezary Pazura

Edyta Pazura cieszy się obecnie rodzinnymi wakacjami, podczas których opala się na tropikalnej plaży ze swoimi słodkimi dziećmi. Żona Cezarego Pazury zaprezentowała światu swoją najmłodszą pociechę, która wygląda jak laleczka.

Edyta Pazura od 10 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim ze znanym polskim aktorem – Cezarym Pazurą. Małżonkowie uchodzą obecnie za jedną z najpiękniejszych par polskiego show biznesu, zatem ich obecność na eventach branżowych zawsze jest sporą sensacją dla mediów. Owocem gorącej miłości Edyty i Cezarego jest trójka słodkich dzieciaczków. Edytka w 2009 roku urodziła swoje pierwsze dziecko – córkę Amelię, następnie w 2012 roku na świat przyszedł syn aktora – Antonś Józef, a rok temu dumna oraz bardzo dzielna mama, urodziła najmłodszą pociechę – Ritę.

Edyta ochoczo chwali się swoimi dziećmi na Instagramie, wcześniej internauci mogli w pełnej krasie podziwiać Amelkę oraz Antoniego. Tym razem atrakcyjna żona aktora postanowiła zaprezentować słodką Ritę. Dziewczynka 1 czerwca skończyła roczek, jest śliczna jak laleczka z reklamy pieluszek. Na zdjęciu widzimy, że Rita ma jasne długie włoski, przez co jest bardzo podobna do swojej mamy. Ten fakt z całą pewnością wywołuje wielką dumę w sercu starszego o 26 lat od Edyty – Cezarego.

Pod zdjęciem córki Edyty pojawiło się sporo miłych komentarzy od internautów. Wszyscy fani zgodnie stwierdzili, że ich idolka ma wyjątkowo śliczne dzieci:

  • Kurcze co jedno to ładniejsze
  • Tylko dzieci robić
  • Urocza laleczka
  • Piękne, szczęśliwe dziecko. Kochane, szanowane i często przytulane. To widać
  • Ale boska Dzidzia

Zobaczcie jak wygląda roczna Rita Pazura.

Tylko Edyta Pazura wie jak zaskoczyć swojego sławnego męża! Cezary Pazura w dniu 57-tych urodzin osłupiał z wrażenia! [WIDEO]

 

Edyta Pazura pokazuje idealne ciało na dmuchanym flamingu! Matka trójki dzieci wygląda jak petarda!

Edyta Pazura pokazała twarz synka! Słodki Antoni Józef wygląda jak mały Czaruś Pazura! Te fotki to istne cudo!


Edyta Pazura pokazała zdjęcie swojej rocznej córeczki - Rity

Edyta Pazura pokazała zdjęcie swojej rocznej córeczki - Rity

Edyta Pazura pokazała twarz córki

Edyta Pazura pokazała twarz córki

Edyta Pazura świętuje 7 urodziny swojego synka

Edyta Pazura świętuje 7 urodziny swojego synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×