Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Wielkie święto w rodzinie Pazurów! Edyta pokazała zdjęcia z szóstych urodzin syna. Największą gwiazdą jest mała Rita i jej fryzura!


Cudowne fotografie dzieci pary

Antek Pazura skończył 6 lat

Edyta Pazura niemal każdą wolną chwilę spędza ze swoimi pociechami. Wraz z mężem Cezarym wychowują AmelkęAntosia oraz Ritę. Chłopczyk niedługo skończy 6 lat. Kilka dni przed urodzinami, które przypadają 23 lipca, rodzice postanowili zorganizować dla niego przyjęcie urodzinowe.

Przypomnijmy, że Edyta i Cezary są małżeństwem od 9 lat. Pomimo tego, że małżonków dzieli 26 lat różnicy, uchodzą za jeden ze szczęśliwszych związków w show0biznesie. Szczęście w związku przekłada się też na relacje w rodzinie. Para podobno dogaduje się doskonale.

Bez wątpienia powód do zadowolenia ma teraz najmłodszy chłopak w rodzinie Pazurów. W czwartek Antek świętował bowiem swoje szóste urodziny. Dumna mama na Instastory pochwaliła się tym, jak młody mężczyzna próbuje zdmuchnąć wszystkie świeczki z urodzinowego tortu. I chociaż początkowo mu się to nie udawało, z pomocą przyszły mama i siostra. Dzięki temu, życzenie o którym pomyślał z pewnością się spełni 🙂

Tego samego dnia Edyta ponownie pokazała światu cudną córeczkę Ritę. Dziewczynka, pomimo tego że ma prawie 2 miesiące, może cieszyć się bujną fryzurą, co niedawno zauważyli internauci. Nie umknęło to uwadze znanej mamy, która zdjęcie skomentowała zdjęcie noworodka w zabawny sposób:

Mokra “Włoszka” z gołymi syrami.

Rodzice mając takie pociechy z pewnością mają powody do dumy.

Edyta Pazura wskoczyła w bikini pięć tygodni po porodzie! Fanki przecierają oczy ze zdumienia! „Zawstydziłaś nawet Anię Lewandowską!”

Edyta Pazura w końcu pokazała Ritę! Jej miesięczna córka ma już pierwszą fryzurę!

Edyta Pazura pokazała się 10 dni po porodzie! Udało się jej wrócić do formy sprzed ciąży?Czy duża rodzina to fajna sprawa?

×