Umęczona Edyta Pazura pokazała swoją słodką córeczkę Ritę w luksusowej łazience! To prawdziwa księżniczka! - galeria
zdjecie 1
Przecudny widok rodzinnego dnia codziennego

Edyta Pazura pokazała córeczkę w łazience

Edyta Pazura i Cezary Pazura, dokładnie w Dzień Dziecka - 1 czerwca 2018 roku, ponownie zostali szczęśliwymi rodzicami. Tego dnia Edyta urodziła trzecie dziecko, tym razem na świat przyszła piękna córeczka pary o imieniu Rita. Przypomnijmy, że Edyta i Cezary są już rodzicami Amelii oraz Antoniego. Czarek ma także dorosłą już córkę Anastazję, ze swojego pierwszego małżeństwa. Edyta po porodzie bardzo często wkleja na swój profil zabawne fotki z równie ciekawymi opisami. Żona Cezarego Pazury słynie w sieci ze swojego poczucia humoru, zatem wszystkie jej posty są okraszone zabawnym smaczkiem. Ostatnio na Instagramie Edytki pojawiła się prześliczna fotka, na której widzimy piękną mamę wraz z malutką córeczka Ritą. Panie siedzą sobie cichuteńko w łazience, czekając na swoją kolejkę pod prysznic.
W oczekiwaniu na swoją kolej pod - podpisała zdjęcie Edyta
Pod postem pojawiły się komentarze od internautów, którzy oczywiście nie szczędzili ciepłych słów pod kierunkiem Edytki i jej córeczki.
Też tak mam...dzięki temu mogę 5 minut posiedzieć nie koniecznie w ciszy Uwielbiam Twój uśmiech Skarpeciochy, dresiki a i tak sexy super Edzia Jesteś taka naturalna  pozdrawiamy z córeczką Pięknie się patrzy na was I niech ktoś powie, że ciocia Edytka nie jest fajna Fajnie, że Pani pokazuje się w takiej codzienności czyli np w dresie, "po domowemu". Rozenkowa to nawet idąc do śmietnika robi stylówkę. Fajnie i miło, że jest pani naturalna i szczera w tym wszystkim. Uwielbiam Cię kobieto, jak będzie mi dane gdzieś Cię spotkać to Cię normalnie wyściskam
A czy wy macie ochotę wyściskać Edytę Pazurę?https://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-pazura-w-czarnej-mini-na-urodzinach-roberta-lewandowskiego_677313.html   https://jastrzabpost.pl/newsy/czy-edyta-pazura-ma-cellulit-po-porodzie-zdjecie-bez-retuszu_677333.html https://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-pazura-poslala-dzieci-do-szkoly-pokazala-urocze-zdjecie-maluchow_678750.html

Zobacz także: Umęczona Edyta Pazura pokazała swoją słodką córeczkę Ritę w luksusowej łazience! To prawdziwa księżniczka!
×