Szukaj

Piękna Edyta Pazura rok po porodzie chwali się gołym wyrzeźbionym brzuchem! Celebrytka motywuje Polki do działania prawie jak Anna Lewandowska!

Edyta Pazura po porodzie

Edyta Pazura po porodzie

Edyta Pazura skończyła 30 lat, urodziła trójkę dzieci, przy tym wszystkim jest piękną i spełnioną kobietą. Atrakcyjna żona kultowego Kilera od dawna dzieli się swoim szczęściem z internautkami, motywując je do działania. Ostatnie zdjęcie Edyty to prawdziwy rarytas! Celebrytka pokazała swój wyćwiczony brzuch!

Edyta Pazura od czasu kiedy stała się żoną znanego polskiego aktora przeszła istną szkołę życia. Jako 20 letnia skromna dziewczyna poślubiła znanego gwiazdora polskiego kina – Cezarego Pazurę. Jej małżeństwo budziło mnóstwo kontrowersji, tabloidy rokowały bowiem szybki rozpad jej związku. Na szczęście małżonkowie od 10 lat są bardzo szczęśliwi, a owocem ich ogromnej miłości jest trójka cudownych dzieci. Edyta doskonale sprawdziła się w roli młodej żony jak również matki 7-letniego Antoniego, 10-letniej Amelki oraz rocznej Rity. Żona Pazury kocha media społecznościowe, zatem regularnie udostępnia zabawne posty na swoim Instagramie.

Ostatnio atrakcyjna Edyta, chwaliła się rodzinnymi wakacjami na Cyprze, obecnie opalona i pełna energii żona aktora prezentuje zmysłowe ciało, motywując przy tym Polki do działania.

 Szczęśliwą być. Kiedy ktoś podważa Twoją atrakcyjność i kobiecość- uwierz w siebie! Nie przeżyjesz życia drugi raz! Pewnie gdzieś na końcu drogi masz tylko siebie, ale przecież w tym wszystkim o to właśnie chodzi… O akceptację siebie, mimo iż świat zewnętrzny wcale Ci w tym nie pomaga Wiem coś na ten temat – napisała Edytka

Pod zdjęciem wysportowanej Edyty Pazury pojawiło się mnóstwo komplementów. Internauci byli pod wrażeniem idealnej sylwetki swojej idolki. Taką mistrzowską formą nie pogardziłaby sama Anna Lewandowska.

Edzia ale forma

To chyba najnormalniejszy profil osoby publicznej. Aż miło się patrzy na takie zdjęcia z codziennego życia

Kiedy ktoś podważa twoją atrakcyjność czy kobiecość należy się odciąć od takiej toksycznej osoby, w świecie zewnętrznym nie brak wampirów emocjonalnych, z daleka od takich.

Pani Edyto, dopiero zaczęłam Panią obserwować super profil, pozdrawiam

Wow- super sylwetka. Podziwiam za naturalność i radość życia

Jesteśmy pod wrażeniem płaskiego brzucha Edyty, a wy?

Edyta Pazura rok po trzecim porodzie ponownie zostanie mamą?! Cezary Pazura potwierdził dobrą nowinę zdjęciem: “Znowu się udało”

Edyta Pazura w bikini z córką wygrzewają się na cypryjskiej plaży! Sylwetka gwiazdy po trzech ciążach jest idealna!

 

Rita Pazura wyrasta na śliczną dziewczynkę! Edyta pokazała wzruszające zdjęcie ze swoją roczną córeczką


Edyta Pazura pokazała nagi brzuch

Edyta Pazura pokazała nagi brzuch

Edyta Pazura z córką Amelią na plaży na Cyprze

Edyta Pazura z córką Amelią na plaży na Cyprze

Edyta Pazura z córeczką Ritą

Edyta Pazura z córeczką Ritą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×