Edyta Pazura pochwaliła się samodzielnie wykonanymi świątecznymi ozdobami. Fani oczarowani: „To mistrzostwo”

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura powoli przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Żona Cezarego Pazury pochwaliła się w sieci wiankami z igliwia własnej produkcji. Fani wróżą jej niezły biznes.

Edyta Pazura stała się popularna w momencie, gdy związała się z Cezarym Pazurą. Młoda dziewczyna szybko wpadła w oko przystojnemu aktorowi. Dzieli ich spora różnica wieku, dlatego na samym początku ich relacja wzbudzała sporo emocji, a niewiele osób wróżyło im szczęśliwą przyszłość. Zaprzeczyli oni jednak wszystkim niedowiarkom i udowodnili, że łączy ich silne uczucie. Zakochani są już 12 lat po ślubie i wspólnie wychowują troje dzieci. Ich najstarsza córka to Amelia, później pojawił się na świecie syn Antoni, a trzy lata temu do rodziny dołączyła najmłodsza Rita. Aktor ma także dorosłą córkę z pierwszego małżeństwa- Anastazja ma już 33 lata.

Żona Cezarego Pazury w krótkim czasie stała się tak samo popularna jak jej mąż. Zaczęła w bardzo aktywny sposób prowadzić swoje konto na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda jej życie u boku męża i gromadki dzieci.

Edyta Pazura zaczyna świąteczne przygotowania. Pokazała piękne ozdoby

Edyta wiele razy udowodniła, że ma smykałkę do dekoracji wnętrz. Dowodem na to jest pięknie urządzony dom, w którym mieszka razem z mężem i dziećmi. Sama zadbała w nim o każdy szczegół, a obserwatorzy gwiazdy za każdym razem zachwycają się najdrobniejszymi szczegółami widocznymi na zdjęciach. Wszystko zorganizowała bowiem w bardzo nowoczesny, a zarazem przytulny sposób. Święta Bożego Narodzenia, to czas kiedy żona aktora po raz kolejny może dać upust swojej kreatywności.

Dodała ona na Instagramie kadry, na których możemy zobaczyć, że zajęła się już pięknymi dekoracjami. Chociaż jak sama twierdzi, jest mocno spóźniona z przystrajaniem domu, to na kuchennym stole już znalazła się sporych rozmiarów Gwiazda Betlejemska. Na kolejnych zdjęciach możemy zobaczyć także ozdobione wianki z igliwia, które zapewne zawisną na drzwiach domu. Wykonała je samodzielnie.

Co roku o tej porze byłam już prawie gotowa na Święta  a w tym roku, jak na razie udało mi się jedynie kupić poinsecje i postawić w korytarzu
Wieczorami robiłam świąteczne wianki dla całej rodziny, ogarniałam kominek i inne dekoracje. W tym roku jak chce zdążyć, najwyraźniej czekają mnie nocne maratony ale i tak to kocham całym sercem.

Fani byli zachwyceni umiejętnościami Edyty, a wykonane przez nią świąteczne wianki zrobiły na nich ogromne wrażenie.

  • Jejuuu te wianki to SZTOS. Cieszą oko, CUDNE.
  • Przepiękne… Może to byłby dobry pomysł ma biznes? Talent masz.
  • Wieńce są piękne.
  • Wianki to mistrzostwo. Zdolnosci też gratuluję, ale przede wszystkim dobrej logistyki i organizacji.
  • Wow, ale piękne wieńce.

Trzeba przyznać, że Edyta ma niebywały talent. Myślicie podobnie jak jej fani, że produkcja ozdób świątecznych byłaby dla niej dobrym pomysłem na biznes?


Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura zrobiła świąteczne wianki

Edyta Pazura zrobiła świąteczne wianki

Edyta Pazura zrobiła świąteczne wianki

Edyta Pazura zrobiła świąteczne wianki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×