Edyta Pazura pochwaliła się portretem rodzinnym. Internauci nie mają wątpliwości: „Mąż jakiś do siebie niepodobny”

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura pokazała na Instagramie portret rodzinny. Jak wygląda jej familia widziana okiem artystki? Co piszą internauci?

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju. Od kilku dekad realizuje się zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Wiele z jego ról ma już status kultowych, a produkcje z jego udziałem zawsze stawały się wielkimi hitami. Fani uwielbiają, gdy pojawia się na ekranie. Początkowo jednak wielka kariera nie szła jednak w parze ze szczęściem w życiu prywatnym.

Zaledwie po kilku latach rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną i samotnie wychowywał córkę Anastazję. Ma też za sobą nieudane małżeństwo z Weroniką Marczuk. Dopiero w 2009 roku poślubił młodszą o 26 lat Edytę Pazurę, z którą udało mu się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Niewiele osób wierzyło, że ich relacja przetrwa próbę czasu. Oni jednak szybko udowodnili, że bardzo się kochają.

Para wzięła ślub i w krótkim czasie doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowują 12-letnią Amelię, 9-letniego Antosia i najmłodszą Ritę, która przyszła na świat w 2018 roku. Detali ze swojego życia nie szczędzą w social mediach. Edyta właśnie pochwaliła się portretem rodzinnym. Jak wygląda jej familia?

Edyta Pazura pokazała portret rodzinny

Edyta Pazura na co dzień spełnia się głównie jako mama, ale bardzo aktywna. Każdy już chyba jest pełen podziwu dla tego, jak urządziła gniazdko swoje i męża, znanego aktora Cezarego Pazury. Skupia się na wnętrzach, ogrodzie, detalach, które potem uwielbia fotografować. Konsekwentnie buduje w mediach społecznościowych swój wizerunek. Żona Cezarego Pazury i mama Amelii, Antka i Rity pokazuje, jak wygląda życie wielodzietnej rodziny. Właśnie pochwaliła się portretem, jaki dla jej rodziny wykonała Magda Piesta.

Pazurowa Familia – napisała.

Pod postem Edyty Pazury pojawiły się komentarze:

  • Wspaniałe i niebanalne.
  • Tylko mąż jakis taki niepodobny do siebie.
  • Ale super, świetny pomysł.
  • Moim zdaniem tylko pani Edytka podobna do siebie.
  • Codo, piękna pamiątka mimo niepodobieństw.

Jak wam się podoba portret Pazurów?


Edyta Pazura - portret rodziny

Edyta Pazura - portret rodziny

Edyta Pazura - portret

Edyta Pazura - portret

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×