Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

Zdjęcie (1) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[1/14] Edyta Pazura pokazała duży ciążowy brzuch

Zdjęcie (2) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[2/14] Edyta Pazura odsłoniła ciążowy brzuch

Zdjęcie (3) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[3/14] Edyta Pazura pokazała się w wiosennej stylizacji

Zdjęcie (4) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[4/14] Edyta Pazura pokazał dzieci i swój ciążowy brzuch

Zdjęcie (5) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[5/14] Edyta Pazura pokazała ciążowy brzuszek

Zdjęcie (6) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[6/14] Edyta Pazura pokazała ciążowy brzuszek

Zdjęcie (7) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[7/14] Edyta Pazura z dużym brzuszkiem myje synkowi głowę

Zdjęcie (8) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[8/14] Edyta Pazura na premierze nowego Pitbulla

Zdjęcie (9) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[9/14] Cezary Pazura z żoną Edytą, fot. Marta Wojtal

Zdjęcie (10) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[10/14] Ciężarna Edyta Pazura i Cezary Pazura w kampanii Lavard

Zdjęcie (11) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[11/14] Ciężarna Edyta Pazura i Cezary Pazura w kampanii Lavard

Zdjęcie (12) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[12/14] Ciężarna Edyta Pazura i Cezary Pazura w kampanii Lavard

Zdjęcie (13) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[13/14] Ciężarna Edyta Pazura i Cezary Pazura w kampanii Lavard

Zdjęcie (14) Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! „Piękny brzusio”

[14/14] Ciężarna Edyta Pazura i Cezary Pazura w kampanii Lavard

Komentarze

×