Pazurom powiększyła się rodzina! Edyta Pazura pokazała urocze zdjęcie nowego członka klanu!

Edyta Pazura pochwaliła się szczeniakiem

Edyta Pazura pochwaliła się szczeniakiem

Edyta Pazura pokazała nowego członka rodziny

Choć wokół związku Edyty Pazury i Cezarego Pazury od początku panowało spore zamieszanie, a media chętnie podchwytywały złośliwe komentarze Internautów, obecnie para należy do ścisłego grona najbardziej lubianych małżeństw w show-biznesie. Różnica wieku nikogo już nie obchodzi, bo oboje patrzą na siebie z bezgraniczną miłością, a obecnie oczekują na nadejście trzeciego dziecka. Wychowują już 8-letnią Amelię i 5-letniego Antosia i kiedy wszyscy zachodzili w głowę czy tym razem na świecie pojawi się drugi chłopiec czy druga dziewczynka, „klan Pazurów” zdążył się powiększyć.

I nie, nie chodzi o dziecko. Brzuszek Edyty ma się świetnie, wygląda pięknie i porządnie się już zaokrąglił, ale Edyta jeszcze nie urodziła. Wygląda jednak na to, że „dała się złapać” na prośby i błagania swoich dwóch pociech – znają je wszyscy rodzice – i sprawiła domownikom… szczeniaka! Uroczym czarno-białym pieskiem pochwaliła się na swoim InstaStory. Maluch wygląda jak maskotka, ma pocieszne sterczące uszka i na pierwszy rzut oka widać, że jest z niego prawdziwy łobuz.

Takiego rozrabiakę mamy od wczoraj. Zidane – napisała na zdjęciu Edyta

Wygląda na to, że w jej domu będzie teraz naprawdę wesoło. Trójka dzieci i mały piesek? Edyta i jej ukochany szybko nie zaznają ciszy i spokoju. 😉

Edyta Pazura w końcu pokazała swój duży ciążowy brzuch. Zdjęcie z siłowni zrobiło furorę na Instagramie! “Piękny brzusio”

Ciężarna Edyta Pazura w ciąży kusi zgrabnymi nogami! Wygląda świetnie!

Piękna Edyta Pazura pokazała kiczowate zdjęcie z pierwszej randki z Czarkiem Pazurą! Ale odlot!


Edyta Pazura pochwaliła się szczeniakiem

Edyta Pazura pochwaliła się szczeniakiem

Edyta Pazura odsłoniła ciążowy brzuch

Edyta Pazura odsłoniła ciążowy brzuch

Edyta Pazura pokazała się w wiosennej stylizacji

Edyta Pazura pokazała się w wiosennej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×