Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem z andrzejkowego wieczoru. W salonie urządziła niezłą imprezę

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura pochwaliła się w social mediach zdjęciem z andrzejkowego wieczoru. Pokazała, z kim się bawi. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Tak dzisiaj imprezuje żona Cezarego Pazury.

Edyta Pazura zyskała popularność w momencie, gdy związała się z Cezarym Pazurą. Ich związek na samym początku zbudzał sporo kontrowersji. Aktor poznał swoją żonę przypadkowo i pochodziła ona spoza branży. Jest też od niego sporo młodsza, dlatego nie wiele osób wróżyło, że potrwa to dłużej. Zakochani udowodnili jednak, że wszystkie przeciwności losu nie mają znaczenia, jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość. Szybko wzięli ślub i doczekali się pierwszego dziecka. Ich najstarsza córka Amelia przyszła na świat w 2009 roku. Później dołączyło do niej młodsze rodzeństwo. Ich syn Józef ma już 9 lat a córeczka Rita to urocza trzylatka.

Wiadomo, że małżonkowie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, a ich miłość z każdym dniem jest coraz silniejsza. Pięknie mówią o sobie w wywiadach, a aktor na każdym kroku podkreśla, jak bardzo kocha swoją żonę.

Edyta Pazura pokazała, jak spędza Andrzejki

Edyta Pazura doskonale radzi sobie jako mama gromadki pociech. Bardzo prężnie prowadzi też konto na Instagramie, gdzie zgromadziła sporą liczbę fanów. Jej obserwatorzy chętnie podglądają kolejne posty, w których można zobaczyć, jak wygląda życie sławnego małżeństwa, gdy zgasną kamery. Gwiazda nie problemu z tym, by ujawniać ciekawostki z ich życia. Należy także do tych mam, które chętnie chwalą się zdjęciami swoich pociech w sieci.

Żona Cezarego Pazury na swoim koncie stara się dostarczyć przede wszystkim rozrywki i często pokazuje przepełnione humorem zdjęcia. Tak jest też dzisiejszego wieczoru. Postanowiła pokazać, jak w jej domu wygląda impreza w andrzejkowy wieczór. Razem z najmłodszą córeczką  w domowych pieleszach spędza czas w bazie zbudowanej z krzeseł i koca.

Moje Andrzejki zapowiadają się bombowo – podpisała zdjęcie.

Post Edyty wywołał sporo komentarzy. Rozumieją ją zwłaszcza młodzi rodzice, którzy w ten sam sposób spędzają teoretycznie imprezowy czas.

  • Dobrej zabawy.
  • Witaj w klubie.
  • Moje podobnie. Niby nie lubię takich imprez ale jakieś małe spotkanie choćby z przyjaciółmi, by się przydało.
  • U mnie podobne budowle w pokoju syna.

Pochwalcie się w komentarzach, jak spędzacie andrzejkowy wieczór. Imprezujecie, czy spędzacie czas z dziećmi jak Edyta?


Edyta Pazura z córką Ritą

Edyta Pazura z córką Ritą

Edyta Pazura w samej bieliźnie

Edyta Pazura w samej bieliźnie

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×