Piękna Edyta Pazura odważnie pochwaliła się w Nowym Roku swoją rekordową wagą! Szokujący wynik skomentował zaniepokojony Cezary Pazura!

Edyta Pazura, Cezary

Edyta Pazura schudła przez święta Bożego Narodzenia

Edyta Pazura 1 czerwca 2018 roku urodziła swoje trzecie dziecko. Po porodzie celebrytka ważyła 58 kg. W Nowy Rok żona Cezarego Pazury weszła z nowym wymarzonym wynikiem. Edyta stanęła na wadze i pokazała zdjęcie na Instagramie.

Edyta Pazura od 1 maja 2009 roku jest ukochaną żoną popularnego aktora, starszego od niej o 26 lat – Cezarego Pazury. Przez 10 lat swojego małżeństwa, Edyta urodziła Czarkowi troje dzieci – 9-letnią córkę Amelię, 6-letniego syna Antoniego oraz roczną córeczkę Ritę. Po ostatnim porodzie Edyta bardzo szybko doszła do idealnej formy. Swoje postępy żona gwiazdora regularnie dokumentował na Instagramie. Z jej ostatniego wpisu wiemy, że 30 letnia mama wreszcie na Nowy Rok, osiągnęła swoją upragniona wagę.

Właśnie osiągnęłam swój cel na 2019 rok Wychodzi na to, że kolejne 364 dni roku mam LUZ   #2019 #luz #postanowienieosiagniete – napisała Edyta

Na zdjęciu widzimy wagę wskazującą na 53.4 kg. Wynik zainspirował do działania fanki Edyty, które pod postem zadeklarowały swoje nadchodzące diety.

Ja właśnie od dzisiaj… No może od jutra zaczynam walkę o taka samą cyfrę. Teraz jest 58-59 a taka wymarzona waga to 53 kg. Ale jak będzie 55 kg to już się będę mega cieszyła. W ciąży przybyło 17 kg. Na szczęście prawie zaraz po porodzie było już jakieś 10 kg mniej. Także walka niedługo się zacznie.

Wow, to idealnie, zazdroszczę zawzięcia No nic, muszę się wziąć za siebie też

Edyta Pazura po trzeciej ciąży ważyła 58 kilogramów. Zatem nie przytyła zbyt dużo, jak sama stwierdziła jej wspaniała sylwetka to zasługa genów, zdrowego odżywiania oraz pracy przy trójce dzieci. Wagę swojej atrakcyjnej małżonki skomentowała także Cezary Pazura.

Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj! Plis – napisał Czarek

A czy waszym zdaniem Edyta powinna jeszcze schudnąć?

Szalony Sylwester 2018 w wykonaniu gwiazd! Jak się bawiły? Gdzie? Mamy zdjęcia!

Edyta Pazura pokazała swoje córki! Starsza wyrosła na piękną dziewczynę

Edyta Pazura pochwaliła się mieszkaniem. Wszyscy mówią o jej widowiskowym stole

 


Edyta Pazura schudła po porodzie

Edyta Pazura schudła po porodzie

Edyta Pazura i Cezary Pazura pochwalili się choinką

Edyta Pazura i Cezary Pazura pochwalili się choinką

Edyta Pazura pokazała swój dom

Edyta Pazura pokazała swój dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×