Edyta Pazura na chrzcinach cała w bieli zaskakuje wyznaniem: „A może jeszcze jedno?”

Edyta Pazura

Edyta Pazura pochwaliła się w sieci, że została matką chrzestną. Dodała kilka zdjęć z rodzinnej uroczystości i zaskoczyła fanów. Nagle poruszyła temat kolejnego dziecka. 

Edyta Pazura od 12 lat jest szczęśliwą żoną Cezarego Pazury. Zanim go poznała, nie była związana z show-biznesem, jednak szybko odnalazła się w blasku fleszy. Chociaż na samym początku fani nie wróżyli im szczęścia ze względu na dużą różnicę wieku, to oni udowodnili, że liczby zdecydowanie nie mają dla nich znaczenia. Cały czas darzą się ogromnym uczuciem, które z każdym wspólnym dniem jest jeszcze silniejsze. Aktor i jego żona doczekali się gromadki dzieci. Wspólnie wychowują: 12-letnią Amelię, kolejny jest Antoś, a najmłodsza w rodzinie jest dwuletnia Rita. W ich domu częstym gościem jest także Anastazja, czyli najstarsza córka aktora z pierwszego małżeństwa.

Twarze dzieci tej pary są doskonale znane fanom. Małżonkowie są bardzo aktywni w social mediach i nie szczędzą fanom kolejnych zdjęć, na których możemy oglądać rodzinne portrety. Dzielą się także najważniejszymi momentami z życia.

Edyta i Cezary Pazura na chrzcinach. Chcą mieć więcej dzieci?

Edyta dba o to, by jej fani na Instagramie się nie nudzili. Codziennie na jej profilu pojawiają się kolejne zdjęcia, a także relacje. Swój profil stara się prowadzić w humorystyczny sposób, a jej otwartość szczególnie ujęła fanów. Nie stroni jednak od poważnych tematów. Ostatnio jednak podzieliła się relacją z rodzinnej uroczystości. Została matką chrzestną uroczego chłopca.

Mam zaszczyt przedstawić Państwu mojego cudownego chrześniaka Leo. Pachnie mleczkiem, skórę ma jak jedwab, a oczy jak onyks. Duma – napisała.

Edyta zamieściła też kilka relacji z rodzinnej uroczystości. Gwiazda tego dnia wybrała subtelną stylizację. Na chrzcie chłopca pojawiła się w białym, idealnie dopasowanym garniturze. Włosy związała, a usta podkreśliła czerwoną szminką. Na jednym z zamieszczonych przez nią zdjęć pojawiła się z malutkim dzieckiem w objęciach i zażartowała, że mogłaby mieć kolejną pociechę.

A może jednak ukradnę sobie jeszcze jedno? – napisała na jednym ze zdjęć.

Jak widać po zamieszczonych relacjach, żona Cezarego Pazury jest tak samo zaangażowaną ciocią, jak mamą. Z czworgiem dzieci na pewno świetnie dałaby sobie radę.


Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×