Nowy rok i nowa Edyta Pazura. W odmienionej fryzurze wygląda zupełnie inaczej. Sztos!

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się fanom w długich blond włosach. Jak teraz wygląda i co piszą internauci?

Cezary Pazura jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, a jego żona Edyta Pazura menedżerką, influnecerką i blogerką. Wraz z trojgiem dzieci – Amelią, Ritą i Antonim, mieszkają w pięknym domu poza Warszawą. Ich miejsce zamieszkania, to też jeden z najwdzięczniejszych obiektów, którym czas poświęca celebrytka. Zdjęcia wnętrz są inspiracją dla niejednego internauty.

Edyta wyznała w wywiadzie dla Vivy!, że mimo iż obecnie jest bardzo szczęśliwa i spełniona, to nie zawsze tak było.

Patrząc na tamtą 19-letnią dziewczynę z perspektywy 33-latki, nie jestem pewna, czy dziś znalazłabym w sobie tyle odwagi. Weszłam w związek z nieszablonowym, dużo starszym mężczyzną, bardzo znanym aktorem i jeszcze chciałam zbawić świat. Było ciężko. Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom. Wszystko było pretekstem do krytyki.

Chciała się już nawet spakować i uciec od mężczyzny, którego kocha, bo wydawało jej się, że nie da rady udźwignąć krytyki, z którą musiała się zmierzyć. Na szczęście wszystko minęło i małżonkowie świętują kolejne wspólne rocznice.

Edyta jest aktywną użytkowniczką social mediów. To tam wypowiada się na mniej i bardziej dotykające ją tematy. Opowiedziała o chorobie, z którą się zmaga. Zajęła stanowisko w toczącej się publicznie dyskusji na temat zaostrzenia prawa aborcyjnego. Mówi, jaki ma stosunek do szczepień przeciwko koronawirusowi.

Często jednak jej posty są lekkie i pełne humoru. Tym razem pochwaliła się pięknymi kolanami, ale my patrzymy na jej fryzurę. Jakie ona ma długie włosy!

Jak wygląda Edyta pazura w długich włosach?

W najnowszym poście Edyta Pazura nieco zażartowała z siebie. Wyznała, że myślała, że jest brzydka, tymczasem okazało się, że ma bardzo atrakcyjne kolana.

Zawsze myślałam o sobie, że jestem brzydka, a tutaj @stareoness uświadomiła mi, że mam piękne kolana
#kolanajakzłoto #żemuchaniesiada – napisała.

My jednak zwróciliśmy uwagę na fryzurę żony Cezarego. Od jakiegoś czasu może pochwalić się długimi włosami. Pozostała przy jasnym blondzie, ale po krótkich włosach nie ma śladu. Jak wam się podoba Edyta Pazura w nowym wydaniu? Zajrzyjcie do galerii.


Edyta Pazura w długich włosach

Edyta Pazura w długich włosach

Edyta Pazura w długich włosach

Edyta Pazura w długich włosach

Edyta Pazura w długich włosach

Edyta Pazura w długich włosach

Komentarze