Edyta Pazura ma nietypowy plan jak uniknąć dnia Wszystkich Świętych. „Nie lubię tego święta”. Niektórzy na pewno pozazdroszczą

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura postanowiła w tym roku uniknąć zamieszania związanego z dniem Wszystkich Świętych. Przyznała, że niezbyt lubi ten czas i korzystając z długiego weekendu postanowiła wyjechać. 

Edyta Pazura od 13 lat jest szczęśliwą żoną Cezarego Pazury. Aktora poznała przypadkiem podczas podróży pociągiem i od razu między nimi zaiskrzyło. Ze względu na to, że dzieli ich spora różnica wieku, niewiele osób wierzyło, że uda im się zbudować trwałą relację.

Czarek jest o 26 lat starszy od swojej żony. Zakochani udowodnili sceptykom, że bardzo się mylili. Ich uczucie pomimo upływu lat ma się wręcz doskonale. Na każdym kroku okazują sobie czułość i nie szczędzą miłych gestów. Na ostatnie urodziny aktor sprezentował żonie jej własny portret, który zamówił u znanej malarki.

Zakochani długo też nie zwlekali z powiększeniem rodziny. Wspólnie doczekali się gromadki pociech. Wychowują razem: 13-letnią córkę Amelię, 9-letniego syna Antoniego i 4-letnią Ritę. Częstym gościem w ich domu jest także 34-letnia córka Cezarego z pierwszego małżeństwa – Anastazja. Nadchodzący dzień Wszystkich Świętych rodzina spędzi w nietypowy sposób.

Edyta Pazura zdradziła, jak obchodzi Wszystkich Świętych

Edyta jest jedną z bardziej aktywnych użytkowniczek social mediów wśród gwiazd. Na bieżąco pokazuje fanom, których zgromadziła wokół siebie całką sporą ilość, jak wygląda jej codzienność. Nie tylko prowadzi własne biznesy, ale przede wszystkim skupia się na dzieciach i życiu rodzinnym.

Już po weekendzie Polacy tłumnie wyruszą na cmentarze, gdzie będą celebrować Wszystkich Świętych i odwiedzać groby swoich bliskich. Okazuje się, że jest to święto, którego Edyta wyjątkowo nie lubi, a nawet od niego ucieka.

Nie lubię tego święta. Jak tylko mogę wyjeżdżam gdzieś daleko – napisała w sieci.

Gwiazda najpierw pokazała w sieci moment pakowania walizek, a później dodała kolejne zdjęcie, z którego możemy się dowiedzieć, że trzy najbliższe dni spędzi z rodziną w Hiszpanii. Aby uniknąć całego zamieszania związanego ze Wszystkich Świętych, udała się do Malagi.

A wy celebrujecie ten dzień tradycyjnie, czy spędzacie czas podobnie jak Edyta?


Edyta Pazura unika Wszystkich Świętych

Edyta Pazura unika Wszystkich Świętych

Edyta Pazura unika Wszystkich Świętych

Edyta Pazura unika Wszystkich Świętych

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Apokawixa

Cezary Pazura, Edyta Pazura - premiera filmu Apokawixa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×