Edyta Pazura nagrała wzruszające wideo z dziećmi z okazji 10 rocznicy ślubu. Mocny wpis pod nagraniem zamyka usta hejterom!

Edyta Pazura ślub

Edyta Pazura ślub

Edyta i Czarek pazura są już dziesięć lat po ślubie. Niestety wokół wciąż nie milkną krytyczne głosy. Żona sławnego aktora skomentowała sprawę jasno i dosadnie. To mocny wpis! 

Edyta Zając i Cezary Pazura dziesięć lat temu spotkali się na ślubnym kobiercu. Zakochani wychowują razem troje dzieci: Amelię, Ritę i Antoniego. Niestety zakochani zawsze musieli walczyć z nieprzychylnymi komentarzami internautów i osób, które spotykali osobiście. Żona aktora przez lata milczała, ale dziś miarka się przebrała.

Zobacz: Edyta Pazura pokazała twarz swojej rocznej córeczki! Słodka Rita to wykapana mamusia! Laleczka jak z reklamy!

Edyta opublikowała właśnie poruszający wpis, w którym planuje zamknąć usta hejterom. Związek ze starszym facetem (i to sławnym!) to dla wielu nienaturalna kolej rzeczy. Jak jest naprawdę? Blondynka latami słuchała, jakie ma szczęście, że wpadła na Czarka. Cóż… Prawda jest zupełnie inna! Wszystko wskazuje na to, że to on trafił na prawdziwego anioła!

Zobacz: Cezary Pazura wreszcie pokazał twarz córki! 10-letnia Amelka złamie niejedno serce! Rośnie kolejna miss piękności!

Zło rodzi zło, przemoc rodzi przemoc, nienawiść rodzi nienawiść… Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycje polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom,szantażom… Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłością i dobra. Dlaczego to wszystko piszę?

Bo otrzymuje od Was pełno wiadomości o krzywdach i pochopnych ocenach osób trzecich które Was spotkały. Cóż można napisać więcej?! Życie 🙂 Dlatego dołączam piosenkę, która śpiewaliśmy na naszej 10 rocznicy ślubu. Niech obudzi w Was optymizm i nadzieję, że miłość umiera ostatnia. Pamiętajcie, że budowanie granic tworzy dystans pomiędzy ludzkimi relacjami, lecz nieumiejętnie stawianie barykad- te relacje zabija na zawsze.

Świat nie jest czarno-biały, tylko kolorowy i niejednoznaczny. Jeśli zaakceptujemy każdego taki jakim jest, stworzymy mnóstwo pięknych i wartościowych relacji. Żyjmy swoim życiem i dajmy żyć innym. Jaka jest recepta? Nie ma takiej 🙂 Jednak jestem zdania, że zawsze trzeba umieć bronić swoich wyborów. Kiedyś ktoś przy stole chciał być dla mnie złośliwy i powiedział; „ale Ci się udało spotkać Pazurę w tym pociągu” Odłożyłam sztućce, popatrzyłam głęboko w oczy tej osobie i odpowiedziałam „Nie… To Czarek miał szczęście, że wsiadł do odpowiedniego pociągu…” Broń swoich racji.

View this post on Instagram

Zło rodzi zło, przemoc rodzi przemoc, nienawiść rodzi nienawiść… Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycje polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom,szantażom… Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłością i dobra. Dlaczego to wszystko piszę? Bo otrzymuje od Was pełno wiadomości o krzywdach i pochopnych ocenach osób trzecich które Was spotkały. Cóż można napisać więcej?! Życie 🙂 Dlatego dołączam piosenkę, która śpiewaliśmy na naszej 10 rocznicy ślubu. Niech obudzi w Was optymizm i nadzieję, że miłość umiera ostatnia. Pamiętajcie, że budowanie granic tworzy dystans pomiędzy ludzkimi relacjami, lecz nieumiejętnie stawianie barykad- te relacje zabija na zawsze. Świat nie jest czarno-biały, tylko kolorowy i niejednoznaczny. Jeśli zaakceptujemy każdego taki jakim jest, stworzymy mnóstwo pięknych i wartościowych relacji ???????? Żyjmy swoim życiem i dajmy żyć innym ????✊???? Jaka jest recepta? Nie ma takiej 🙂 Jednak jestem zdania, że zawsze trzeba umieć bronić swoich wyborów. Kiedyś ktoś przy stole chciał być dla mnie złośliwy i powiedział; „ale Ci się udało spotkać Pazurę w tym pociągu” Odłożyłam sztućce, popatrzyłam głęboko w oczy tej osobie i odpowiedziałam „Nie… To Czarek miał szczęście, że wsiadł do odpowiedniego pociągu…” Broń swoich racji ✊???????????????? #wolnoscwyboru

A post shared by Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura) on

Sprawa poruszyła internautów i medialny światek. W komentarzach pod wpisem Edyty pojawiły się komentarze od Ewy Chodakowskiej, Anity Sokołowskiej, Violi Piekut, czy Dominiki Grosickiej. Wszystkie wspierają żonę aktora i nie mają wątpliwości – oboje mieli szczęście, że na siebie trafili. 🙂

Zobacz: Edyta Pazura wyżaliła się na wakacje w Turcji! Jedyne miłe wspomnienie, to zdjęcie z córką. Co było nie tak?


Cezary i Edyta Pazurowie mają piękny dom

Cezary i Edyta Pazurowie mają piękny dom

Edyta i Cezary Pazura – Kurier, premiera filmu

Edyta i Cezary Pazura – Kurier, premiera filmu

Edyta Pazura i Cezary na Balu TVN 2018

Edyta Pazura i Cezary na Balu TVN 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×