Szukaj

Cezary Pazura wyciągnął stare zdjęcie Edyty. 13 lat temu miała krótkie włosy i inny styl. Można jej nie poznać

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura jest wielkim romantykiem. Wyciągnął stare zdjęcie Edyty Pazury i podpisał je w rozczulający sposób. Jak wyglądała jego żona 13 lat temu?

Edyta Pazura 11 lat temu została żoną Cezarego Pazury. Ich związek na samym początku wzbudzał sporo kontrowersji. Chodziło głównie o różnicę wieku. Dzieli ich aż 26 lat. Nikt nie wróżył aktorowi długotrwałej relacji u boku tak młodej dziewczyny. Okazało się jednak, że ci, którzy tak sądzili byli w wielkim błędzie. Ich związek ma się dobrze, a oni doczekali się trojga dzieci. Najstarsza z nich to 11-letnia Amelia, potem młodszy o 3 lata Antoni i na koniec urocza dwulatka o pięknym imieniu Rita.

Miłość kwitnie, co możemy obserwować w social mediach pary. Oboje nie mają żadnego problemu, żeby o swoich uczuciach mówić publicznie. Cezary właśnie wygrzebał stare zdjęcie, na którym pozuje razem z żoną 13 lat temu. Jak wyglądała wówczas Edyta Pazura?

Jak wyglądała Edyta Pazura 13 lat temu?

Cezary Pazura 1 maja 2009 roku poślubił młodszą o dwadzieścia sześć lat Edytę Zając. Poznali się dwa lata wcześniej w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. On był popularnym aktorem w średnim wieku po dwóch rozwodach, a ona dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nikt nie dawał im szans, nawet sama ukochana aktora przyznawała, że myślała o rozstaniu, bo przytłoczył ją związek z człowiekiem z show-biznesu.

Na szczęście tak się nie stało, bo Czarek wiedział, jak zawalczyć o miłość, a teraz dba o uczucia, wyznając Edycie, jak bardzo ją kocha. Opublikował na Instagramie zdjęcie sprzed 13 lat. Opatrzył romantycznym postem.

Dokładnie 13 lat temu (2008). W tle Chicago z zamarzniętym częściowo Jeziorem Michigan. Częściowo, bo stopiła go nasza miłość. Wtedy to były zimy! Prawie jak teraz @edyta_pazura #love #miłość #zakochani

Jak bardzo zmieniła się Edyta? Przede wszystkim nosiła inną fryzurę. Miała także zupełnie inny styl ubierania się, i nie mówimy tu o tym, że wówczas była inna moda. Jak widać, żona Cezarego przeszła sporą metamorfozę. Porównajcie zdjęcia, zaglądając do naszej galerii.


Edyta i Cezary Pazurowie

Edyta i Cezary Pazurowie

Edyta Pazura stare zdjęcia

Edyta Pazura stare zdjęcia

Edyta Pazura stare zdjęcia

Edyta Pazura stare zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×