Śliczna Edyta Pazura pokazała mieszkanie swoich rodziców! Sama kuchnia zrobiła piorunujące wrażenie na internautach!

Edyta Pazura kuchnia

Edyta Pazura kuchnia

Edyta Pazura w kuchni swoich rodziców

Edyta Pazura pochwaliła się sentymentalnym zdjęciem, na którym pozuje w kuchni swoich rodziców. Celebrytka wspomina swoje lata młodości.

Edyta Pazura zanim została polską celebrytką wiodła normalne życie nastolatki mieszkającej ze swoimi rodzicami. Po szkole średniej Edyta studiowała marketing i zarządzanie w Krakowie. Jako młoda studentka nawet nie marzyła, że pozna na swojej drodze słynnego aktora, który całkowicie odmieni jej życie. Gdy miała 20-lat poślubiła starszego od siebie o 26 lat Cezarego Pazurę, z którym zbudowała cudowną rodzinę. Edyta jest obecnie mamą trójki dzieci, co oznacza, że większość jej czasu pochłania macierzyństwo.

Oprócz wychowywania dzieci Edyta Pazura pracuje w firmie swojego małżonka, jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie żony aktora jest mnóstwo zabawnych fotek z domowych pieleszy, bizneswoman uwielbia chwalić się dziećmi. Jej posty są przeważnie opatrzone głębszą refleksją. Ostatnio Edyta Pazura pochwaliła się sentymentalnym wspomnieniem z czasów swojej młodości. Przy okazji wizyty w domu rodzinnym, zaprezentowała kuchnię swojej mamy, jak również spodnie swojego małżonka:

Uwielbiam to miejsce. Kuchnia moich rodziców- zawsze pełna zapachów i wspomnień. Jako dziecko, oparta o lodówkę, odrabiałam lekcje przy kuchennym stole. Między czasie musiałam pilnować rosołu i zbierać z wierzchu „szumowiny” a w tle z dołu, słychać było trzepot furgonetki i słynne: „ziemnioki, kartofle!!!” – napisała Edyta.

Edyta, wystrojona w podarte spodnie Cezarego Pazury, pozuje w kuchni obierając marchewkę. Taki widok perfekcyjnej pani domu wywołał natychmiastowa reakcję jej fanów. Pod zdjęciem pojawiło się kilka miłych komentarzy pod jej adresem. Internauci zwrócili uwagę na piękne wnętrza w jakich mieszkała niegdyś gwiazda:

  • Myślałam, że tylko ja tak stoję w kuchni mąż się śmieje, że wyglądam jak bocian
  • Poczułam się jakbym była na krotko w kuchni moich rodziców, mam podobne wspomnienia
  • Jest klimat
  • Matko… Edyta podziwiam Cię jak Ty to wszystko ogarniasz
  • Hej topisz się w tych Czarka dzinsach
  • Piękne mieszkanko!
  • Gust do wnętrz po mamusi:)

Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie rodziców Edyty.

Wyciekły do sieci prywatne walentynkowe rozmowy Edyty Pazury z mężem! Czarek skomentował piersi swojej żony!

Edyta Pazura opublikowała szokujące SMS-y od niani! Od tych wulgarnych słów włosy stają dęba na głowie! „Myślałaś że jestem, k****a, twoją służką?”

Czar prysł. Piękna willa Edyty Pazury na co dzień wygląda jak po tsunami! Jest zdjęcie


Edyta Pazura w kuchni swoich rodziców

Edyta Pazura w kuchni swoich rodziców

Edyta Pazura karmi piersią

Edyta Pazura karmi piersią

Edyta Pazura pokazała swój dom

Edyta Pazura pokazała swój dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×