Edyta Pazura rozpaliła zmysły internautów pierwszym zdjęciem z ciążowym brzuchem! Ta mini perfekcyjnie podkreśliła jej krągłości

Edyta Cezary Pazura, ciąża

Edyta Cezary Pazura, ciąża

Edyta Pazura pokazała ciążowy brzuszek

Edyta Pazura podczas świąt Bożego Narodzenia ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się trzeciego dziecka.  Przypomnijmy, że razem z Cezarym wychowuje już 8-letnią Amelię oraz 5-letniego Antoniego. Dodatkowo aktor ma córkę z pierwszego małżeństwa – Anastazję, która niedawno skończyła 27 lat.

Piąty członek rodziny Pazurów przyjdzie na świat późną wiosną, dlatego też fani celebrytki z wielkim zaangażowaniem obserwują rozwój jej brzemiennego stanu.

Niedawno Edyta zaserwowała swoim obserwatorom prawdziwą gratkę. Żona popularnego aktora opublikowała na Instagramie zdjęcie w białej sukience, którą dostała od Violi Piekut. Oprócz długich i pięknych nóg, w oczy rzuca się zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy, który dostrzegli również internauci:

  • Super pani wyglada. stan błogosławiony tylko dodaje w tym przypadku uroku

  • Ale ślicznie wygladasz

  • Piękna! A jakie nogi! – czytamy.

Pas w talii dodatkowo podkreślił krągłości. Czekamy na kolejne równie piękne fotki Edyty.

Zobacz: Ciężarna Edyta Pazura olśniewa w stroju kąpielowym na luksusowych wakacjach! Święta spędziła wylegując się na plaży!

Zobacz: Płeć trzeciego dziecka Edyty Pazury ujawniona! Cezary Pazura eksplodował z radości

Zobacz: Edyta Pazura w skromnej stylizacji w Dzień Dobry TVN. Przyglądamy się dodatkom i… Szok! Za ten plecaczek zapłaciła 10 tysięcy złotych!


Edyta Pazura pokazała ciążowy brzuszek

Edyta Pazura pokazała ciążowy brzuszek

Edyta Pazura zmieniła fryzurę

Edyta Pazura zmieniła fryzurę

Edyta Pazura w ciąży na wakacjach w Dubaju

Edyta Pazura w ciąży na wakacjach w Dubaju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×