Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

Zdjęcie (1) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[1/9] Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem

Zdjęcie (2) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[2/9] Edyta Pazura i Cezary Pazura świętują 9 rocznicę ślubu

Zdjęcie (3) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[3/9] Edyta Pazura pokazała brzuch

Zdjęcie (4) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[4/9] Edyta Pazura z Cezarym Pazura kupili wózek dla swojego dzidziusia

Zdjęcie (5) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[5/9] Edyta Pazura odsłoniła ciążowy brzuch

Zdjęcie (6) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[6/9] Edyta Pazura z ciążowym brzuchem w sesji

Zdjęcie (7) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[7/9] Edyta Pazura pokazała ciążowy brzuszek

Zdjęcie (8) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[8/9] Edyta Pazura pokazała ciążowy brzuszek

Zdjęcie (9) Edyta Pazura z ogromnym ciążowym brzuszkiem odchodzi od zmysłów. Rodzinna uroczystość nieźle ją wykończyła! „Jak przetrwać i nie zwariować”

[9/9] Edyta Pazura pokazała się w wiosennej stylizacji

Komentarze

×