Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

Zdjęcie (1) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[1/8] Edyta Jungowska

Zdjęcie (2) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[2/8] Edyta Jungowska

Zdjęcie (3) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[3/8] Edyta Jungowska

Zdjęcie (4) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[4/8] Edyta Jungowska po długiej przerwie wraca na salony

Zdjęcie (5) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[5/8] Edyta Jungowska w Na dobre i na złe

Zdjęcie (6) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[6/8] Edyta Jungowska - Gala Wielcy Małym

Zdjęcie (7) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[7/8] Edyta Jungowska

Zdjęcie (8) Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

[8/8] Siostra Bożenka, czyli Edyta Jungowska w Na dobre i na złe

Komentarze

×