Dawno niewidziana Edyta Jungowska w „DDTVN”. Aktorstwo zamieniła na inną branżę. Gdzie pracuje i jak teraz wygląda?

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Dawno niewidziana gwiazda opowiedziała o tym, czym się teraz zajmuje. Aktorka prowadzi swój własny biznes.

Edyta Jungowska przez wiele lat wcielała się w rolę pielęgniarki Bożenki w serialu Na dobre i na złe. Była jedną z głównych postaci w tej produkcji, a dzięki swojemu wcieleniu zyskała sobie sporą sympatię widzów. Regularnie pojawiała się także na deskach teatru i wiodła życie w blasku fleszy. Na swoim koncie ma aż 30 teatralnych wcieleń. Ma także bardzo bogatą filmografię, a za swoją pracę była wielokrotnie nagradzana. Gwiazda zachwycała także swoim talentem wokalnym. Dwukrotnie do jej rąk trafiła nagroda na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.

Po wielu latach obecności w show-biznesie aktorka zniknęła z serialu, a powoli zaczęła unikać też branżowych imprez i przestała pojawiać się w teatrze. Zdecydowanie usunęła się w cień, a swoją przyszłość postanowiła związać z zupełnie inną branżą. Ostatnio dawna niewidziana aktorka postanowiła przypomnieć o sobie fanom i pojawiła się jako gość w programie Dzień Dobry TVN. Co u niej słychać?

Edyta Jungowska: czym się zajmuje?

Edyta Jungowska od 10 lat prowadzi własne wydawnictwo. Aktorka założyła je razem ze swoim partnerem Rafałem Sabarą. Pojawili się oni 14 stycznia w śniadaniówce TVN-u i opowiedzieli, jak doszło do tego, że postanowili działać w tej branży. Okazuje się, że wpadli na ten pomysł, gdy aktorka nagrywała audiobooka z przygodami Pippi autorstwa Astrid Lindgren. Nowa praca kosztuje ich wiele trudów i wyrzeczeń.

Jak byśmy pomyśleli, ile nas kłopotów czeka, jaki to będzie trud, to nie wiem, czy bym się zdecydowała wtedy na to, żeby w to wejść – mówiła aktorka z żartem.

Gwiazda próbowała ostatnio wrócić na scenę, ale pandemia pokrzyżowała jej plany. Dwa lata temu ponownie zagrała w przedstawieniu teatralnym Cudowna terapia, a nawet jeździła z nim po Polsce. W marcu minionego roku miał mieć premierę inny spektakl z jej udziałem, jednak Covid-19 skutecznie to utrudnił. Jak na razie jest zaabsorbowana prowadzeniem własnego wydawnictwa.

Aktualne zdjęcia aktorki możecie zobaczyć w naszej galerii.


Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×