Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Edyta Herbuś przerwała milczenie w sprawie swojego związku z Piotrem BukowieckimEdyta Herbuś o związku z Bukowieckim

W ubiegłym roku tancerka Edyta Herbuś rozstała się ze swoim partnerem, Mariuszem Terlińskim. Znowu na początku tego roku informowaliśmy Was o jej nowej miłości, Piotrze Bukowieckim. Mężczyzna był wcześniej z Karoliną Rosińską, z którą ma dwójkę dzieci, oraz Dorotą Gardias, z którą ma jedną córeczkę. Niestety, tutaj informację na jego temat się kończą.

Do tej pory aktorka nie zdradzała za wiele, nic oficjalnie również od niej nie usłyszeliśmy. Edyta postanowiła jednak wreszcie przełamać milczenie i wypowiedziała się na temat nowego partnera i ich relacji w Pytaniu na Śniadanie:

W życiu prywatnym jest teraz fajny czas. Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień. Jestem szczęśliwa i pełna optymizmu. Mam spokój wewnętrzny, że wszystko dzieje się tak, jak trzeba.

Najwyraźniej związek tancerki z mężczyzną to coś poważnego! Jak myślicie, czy tym razem Herbuś trafiła w dziesiątkę z wyborem partnera?

Na imprezie było 40 gwiazd, ale wszyscy patrzyli tylko na Edytę Herbuś! Jej apetyczny biust o mało nie wypadł z tej obłędnej sukni!

Edyta Herbuś pokazała się bez makijażu i oniemieliśmy! Jest nie do poznania

Zmysłowa Edyta Herbuś swoim tajemniczym wpisem rozpaliła cały internet! Czy gwiazda jest w ciąży?!

Lubisz Edytę Herbuś?Komentarzy: 1


Gość | 24 marca 2018, 17:11

No, wiocha była, jest i będzie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×