Przerażona Roxie Węgiel boi się o karierę! Może zostać zastąpiona przez Edytę Herbuś. W tle wyjazd do USA

Edyta Herbuś może zaszkodzić Roxie Węgiel. Spekuluje się, że zastąpi ona 16-letnią rywalkę w jednym z programów. Czy losy Roxie są już przesądzone?

Edyta Herbuś (ur. 1981) zdobyła sympatię Polaków jako tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Popularność zyskała jako trenerka w programie Taniec z gwiazdami. Otworzyło to jej drogę do szerszej kariery. Jako aktorka pojawiła się produkcjach: 7 uczuć, Pierwsza miłość, Klan, Samo życie, Zamiana, Tylko miłość, Miłość w Mieście Ogrodów.

Gwiazda realizuje się też jako prezenterka telewizyjna. Poprowadziła programy Królowie Densfloru World of Dance Polska. Teraz będzie miała szansę powrócić do tego fachu…

Edyta Herbuś zastąpi Roxie Węgiel? Kulisy sprawy

Edyta Herbuś ostatnio pojawiła się gościnnie w programie You Can Dance. Nowa generacja na TVP, który prowadzi 16-letnia piosenkarka Roxie Węgiel. 40-latka poradziła sobie o wiele lepiej. Informator Super Expressu przekazał dziennikarzom, że aktorka Klanu „totalnie zjadła” swoją młodszą koleżankę po fachu.

Herbuś totalnie zjadła Roxie za kulisami i świetnie sobie poradziła. Roxie ledwo co mówiła, nie wiedziała co powiedzieć. Była widocznie zakłopotana tym, jak świetnie radzi sobie Herbuś. Plus dzieciaki ucieszyły się na powrót Edyty. Od początku produkcja programu zachwalała Herbuś i była zdziwiona jak szybko się wczuła w rolę prowadzącego za kulisami. Dlatego zaczęły padać słowa „A może by tak w drugim sezonie wziąć Edytę na stałe? Zobaczcie jak dogaduje się z dzieciakami i jak radzi sobie bezstresowo przed kamerą” – wyjawił.

To nie koniec. Spekuluje się, że Herbuś może zastąpić Węgiel jako prowadząca! Wszystko zależy jednak od Klaudii Antos, która poważnie myśli, czy nie odejść z programu i wyjechać do USA:

 Jeżeli Antos wyjedzie, to na jej miejsce raczej na pewno wskoczy Herbuś. W ten weekend na planie kolejnego odcinka nadal wszyscy zachwycali się jej występem w poprzednim odcinku i mówili, że dobrze gdyby dołączyła na stałe do obsady. Jeżeli Herbuś wskoczy na fotel jurora, to Roxie Węgiel będzie bezpieczna. Jeżeli nie wskoczy na fotel jurora, to na pewno będą chcieli Herbuś do roli współprowadzącej, a Roxie Węgiel możliwe, że dostanie nowe zadanie, czyli prowadzenie kulis programu, ale tylko w social mediach, a nie przed kamerami – dodało źródło „SE”.

Roxie powinna się więc teraz modlić, by Edyta zastąpiła Klaudię w roli jurora. Inaczej zostanie po prostu zdegradowana. Prowadzenie mediów społecznościowych z pewnością jest mniej nobilitujące niż występy przed kamerą. I przypuszczalnie również mniej płatne.

Jak myślicie, czy 40-letnia aktorka bardziej nadaje się do roli prowadzącej niż 16-letnia piosenkarka?

Kim jest Roxie Węgiel?

Roxie Węgiel, której pozycja w „YCN” jest zagrożona, zwyciężyła w programie The Voice Kids i w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Młoda piosenkarka ma koncie jeden album. Płyta o nazwie… Roksana Węgiel otrzymała certyfikaty złotej i platynowej płyty. Oznacza to, że Roxie sprzedała w Polsce co najmniej 30 tysięcy egzemplarzy krążka. To spory sukces. Młoda artystka współprowadzi obecnie You Can Dance. Nowa generacja wraz z popularną tancerką Idą Nowakowską.

Co ciekawe, Roxie ma też sportowe plany. Ostatnio wyjawiła, że chciałaby wystąpić w FAME MMA. Być może Herbuś przyczyni się do szybszego zrealizowaniu tych planów…


Edyta Herbuś

Roksana Węgiel – Opole 2021

Edyta Herbuś - gala Skrzydła Ekologii 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×