Szukaj

Ujawniono nowy plan Polsatu! Michała Malitowskiego w jury „Tańca z gwiazdami” ma zastąpić megagwiazda!

Michał Malitowski rezygnacja z Tańca z gwiazdami

Michał Malitowski rezygnacja z Tańca z gwiazdami

Edyta Herbuś zastąpi Michała Malitowskiego w Tańcu z Gwiazdami?

Padło pierwsze nazwisko! Czy Edyta Herbuś zdobędzie przychylność szefostwa, zastąpi Michała Malitowskiego i zasiądzie obok Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego oraz Oli Jordan w jury Tańca z Gwiazdami?

W zeszłym tygodniu Michał Malitowski poinformował fanów, że niestety z przyczyn zdrowotnych, nie będzie mógł pojawić się na nagraniach Tańca z Gwiazdami już do końca sezonu:

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami – napisał.

Po jego decyzji natychmiast rozpoczęły się spekulacje, kto i czy w ogóle ktoś zastąpi tancerza w panelu jurorskim. Niestety Polsatowi nie udało się znaleźć nikogo przed poprzednim odcinkiem, jednak być może uda się przed najbliższym. Media obiegła właśnie informacja, że na miejscu Michała ma szansę znaleźć się jego koleżanka z show World Of Dance, Edyta Herbuś, która ma na swoim koncie zwycięstwo w tanecznej Eurowizji i udział w dwóch edycjach Tańca z gwiazdami emitowanego w TVN-ie.

Redakcja portalu Pomponik.pl szybko skontaktowała się z osobami pracującymi z aktorką. Nie usłyszeli jednak jednoznacznej odpowiedzi:

Nie komentujemy tego – przyznała menadżerka gwiazdy.

Wygląda na to, że coś jest na rzeczy, skoro menadżerka gwiazdy nie potrafiła potwierdzić, a tym bardziej zdementować doniesień. Miejmy nadzieję, że decyzję poznamy jeszcze przed piątkiem, tj. przed trzecim odcinkiem 9. edycji Tańca z Gwiazdami.

Przypomnijmy, co Iwona Pwavlović powiedziała naszej reporterce o okrojonym składzie programu Polsatu:

O dziwo jest łatwiej. Rzeczywiście, może przez to, że jesteśmy w 3 osoby, to tak bardziej jesteśmy jeszcze sprężeni, ściskamy pośladki. To jest bardzo trudne nasze zadanie. Mamy bardzo mało czasu, na obejrzenie ich, na skomentowanie. Ja jestem naprawdę bardzo emocjonalnie zmęczona po takim programie. I w tą naszą trójeczkę tak się sprężamy.

Chcielibyście zobaczyć Edytę Herbuś w Tańcu z gwiazdami? My jesteśmy jak najbardziej za!

Mąż największej gwiazdy „Tańca z Gwiazdami” wygrał zagraniczne show! [WIDEO]

Wielki debiut syna Krzysztofa Ibisza w „Tańcu z gwiazdami”! Jak długo przygotowywał się do tej roli? [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska parodiuje „Taniec z gwiazdami” i eksponuje wielki brzuszek. Utarła nosa Polsatowi? [WIDEO]


Edyta Herbuś na konferencji World of Dance

Edyta Herbuś na konferencji World of Dance

Edyta Herbuś na konferencji World of Dance

Edyta Herbuś na konferencji World of Dance

Edyta Herbuś na konferencji World of Dance

Edyta Herbuś na konferencji World of Dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×