Edyta Herbuś nie odpuszcza Dorocie Wellman. Dopiero tym komentarzem pokazała, jak bardzo przeżywa jej zjadliwą krytykę

Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Edyta Herbuś w nowym wywiadzie tłumaczy się z głośnego wpisu. Zdradziła też, czy Dorota Wellman przyjęła jej zaproszenie.

Dorota Wellman opublikowała felieton, który odbił się szerokim echem w mediach. Poświęciła go aktywności znanych osób w social mediach. Nie potrafiła ukryć zdziwienia, że niektóre gwiazdy wszystko relacjonują w mediach społecznościowych. Jako przykład przytoczyła historię Edyty Herbuś, która niedawno wypowiadała się na temat swojej babci i nie szczędziła przy tym łez (więcej tutaj):

Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać. Inna gwiazda opisała poród ze szczegółami, których nie chciałabym znać. I dodała zdjęcia.

Tancerka nie pozostawiła tego wpisu bez reakcji. W odpowiedzi dodała wpis na Instagramie, w którym zaprosiła dziennikarkę do wspólnego sadzenia drzew.

Edyta Herbuś tłumaczy się z głośnego wpisu na Instagramie

Herbuś w nowym wywiadzie z Pudelkiem wypowiedziała się na temat wpisu, który umieściła w social mediach. Zdradziła, że nie widzi w tym nic niewłaściwego. Na swoim profilu stara się bowiem pokazywać autentyczne strony życia:

Moją potrzebą jest pokazywanie autentycznej strony życia, autentycznego człowieka, którym jestem. Różnymi sytuacjami się już dzieliłam z moimi fanami. Był to moment totalnie spontaniczny, gdzie emocje wzięły górę […] Nie widziałam w tym absolutnie nic niewłaściwego.

Edyta Herbuś dodała, że nie widzi nic niewłaściwego w swoim zachowaniu:

Reagowanie na to, co robi drugi człowiek, jest uzasadnione wtedy, kiedy robi komuś jakąś krzywdę. To się chyba wtedy nazywa patoinfluencerzy. Nie zauważyłam nic niewłaściwego, krzywdzącego dla kogokolwiek w moich poczynaniach.

Gwiazda wyjawiła, że chociaż bardzo niepokoiła się o swoją babcię, chciała pokazać, że ona nawet w trudnych momentach życia, potrafi zachować optymizm:

Dla mnie to był moment niepokojący, a moja babcia nawet w takich momentach jest totalnie optymistyczną, radosną kobietą.

Edyta zdradziła też, że Dorota Wellman na ten moment nie zareagowała na jej zaproszenie. Nie ukrywa, że chętnie by się z nią spotkała i porozmawiała o tej sytuacji.


Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Dorota Wellman i Damian Michałowski

Dorota Wellman i Damian Michałowski

Komentarze

 • Iza pisze:

  Nie przepadam za panią Wellman, ale ma w 100% rację.

 • Gość Irma pisze:

  Trzeba martwić się o bliskich ale „trzeba też” w przerwie zrobić makijaż, artystycznie go rozmazać i zrobić focię zalotnie pozując i uroczo zagarniać przy tym włosy, a potem wrzucić to zdjęcie na media społecznościowe – \'niech mi inni współczują…\' A czemu to ustawiane zdjęcie ? Bo NORMALNY człowiek w takim momencie nie myśli o \'samojebkach\', rozmazany makijaż ma sugerować że płakała, ale oczy nie są ani czerwone ani zapuchnięte !! Edzia wciąż, usilnie stara się być aktorką i wciąż jej to nie wychodzi !! Wstyd Edzia robić w takim momencie sztuczną dramę !!!

 • Gość pisze:

  Pani Edyto , ależ Pani Dorota ma rację…….. Gdy odchodził mój tato ,nie pomyślałam o zrobieniu sobie zdjęcia ,czy nspisac cokolwiek na Fb . Tylko winny się tłumaczy, a Pani cały czas to robi.

 • Smutna pisze:

  Pani Edyto ma pani choro głowę.Prosze nie obrażać pani Doroty.

 • GośćM pisze:

  Kiedyś napisałem podobny komentarz o obnażaniu swojego życia na Facebooku. O tym, że ludzie cokolwiek zrobią od razu strzelają sobie foto i na fejsik wrzucają. Zostałem zmieszany z błotem za moje wyrażenie opinii. Pani Dorota ma chociaż szczęście, że ktoś za nią stoi.

 • Iwona Kowalska pisze:

  Szkoda słów.

 • Babcia pisze:

  Po co się obrażacie nawzajem. Popieram Dorotę. Nie przyszłoby mi do głowy robić zdjęcia w takiej chwili 🙂

 • Gość pisze:

  Z całym szacunkiem do P. Doroty Welman, myślę że się trochę zapędza. Kto dał jej prawo do krytyki wszystkich i wszystkiego? Czasem mam wrażenie że jest jakaś sfrustrowana, a dokopanie komuś dodaje jej pewności siebie. Niech się zajmie własnym życiem a nie cudzym……

 • GośćRóża pisze:

  Pani Dorota jest inteligentna kobieta i szczera A pani Herbus no coz mogłaby pójść do niej na kilka lekcji Intersztuby bo na resztę już za późno