Szukaj

Takiej Edyty Herbuś jeszcze nie widzieliście! Zmieniła się nie do poznania!

Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Edyta Herbuś pokazała się w zupełnie nowej fryzurze i zachwyciła fanów. Po metamorfozie można jej nie rozpoznać. Co zrobiła z włosami? Zobaczcie zdjęcie.

Metamorfoza Edyty Herbuś

Edyta Herbuś jest jedną z najpiękniejszych gwiazd na polskich salonach. Jej boska sylwetka, uzyskana dzięki pląsom na parkiecie i ćwiczeniom oraz oryginalna uroda sprawiają, że trudno oderwać od niej wzrok. Aktorka wie zresztą doskonale jak podkreślić swój wygląd i sprawić, by wszystkie głowy bez wyjątku odwracały się za nią na ulicy. Nie ucieka od odważnych kreacji, chętnie pokazuje trochę więcej skóry i eksperymentuje z własnym wizerunkiem. Widzieliśmy ją już w wielu wydaniach, ale ostatnia metamorfoza gwiazdy sprawiła, że fani niemal jej nie poznali!

Gwiazda pochwaliła się na Instagramie niezwykłym zdjęciem. Czarno-biała fotografia, na której pozuje z włosami zaczesanymi na gładko, w zwykłym sweterku w czarne kwadraty i mocnym makijażem była hipnotyzująca. Fani zasypali Edytę komplementami, ale w komentarzach często przyznawali, że na pierwszy rzut oka nie zdołali jej rozpoznać. I nic dziwnego, skoro Herbuś zwykle dumnie nosi burzę loków na głowie i wygląda w nich zjawiskowo.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, ale również bardzo poważnie, podczas gdy jej codzienny wizerunek jest raczej seksowny i zawadiacki.

W którym wydaniu ją wolicie?

Magiczna gwiazdka z gwiazdami: Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio

Edyta Herbuś pokazała zdjęcia Margaret bez makijażu! Cała seria fotek trafiła na Instagram!

Gwiazdy na pokazie mody zimowej „Zima mroźna nam niegroźna”: Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Herbuś, Magdalena Schejbal


Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Edyta Herbuś - Magiczna Gwiazdka świętego Mikołaja 2018

Edyta Herbuś - Magiczna Gwiazdka świętego Mikołaja 2018

Edyta Herbuś - premiera opery

Edyta Herbuś - premiera opery "Król Roger"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×