Szukaj

Edyta Herbuś zachwyciła Rosjan! Tak wystrzałowej kreacji jak w Moskwie nie miała jeszcze nigdy!

Edyta Herbuś - Sylwester 2018

Edyta Herbuś - Sylwester 2018

Edyta Herbuś pochwaliła się sylwestrową kreacją

Edyta Herbuś pochwaliła się kreacją, którą miała na sobie podczas Sylwestra w Moskwie. Jak wyglądała? Z kim bawiła się w Rosji? Mamy zdjęcia jej stylizacji.

Edyta Herbuś nie mogła narzekać na brak wrażeń podczas ostatniej nocy minionego roku. Gwiazda wybrała się z wizytą do Rosji, by w Moskwie świętować nadejście 2019 roku w gronie przyjaciół z programu World of Dance. Nie odwiedziła byle kogo – podczas sylwestrowej zabawy poza jej ukochanym na miejscu był również Ildar Gainutdinov, który wygrał program. Gwiazda miała za sobą niezwykle pracowite miesiące, nic więc dziwnego, że postanowiła zrobić prezent samej sobie i wybrać się na Sylwestra 2018 poza granice Polski.

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Herbuś chwali się zjawiskową kreacją, jaką założyła w ostatnią grudniową noc przed rozpoczęciem Nowego Roku. Trzeba przyznać, że choć gwiazda ma dryg do mody i zwykle zachwyca swoimi stylizacjami, tym razem dosłownie przeszła samą siebie. Jej czarna suknia bez ramion o fasonie popularnej w tym sezonie „rybki” ozdobiona srebrnymi aplikacjami była po prostu zjawiskowa. Podkreśliła ponętną sylwetkę, zalotnie wyeksponowała biust i świetnie pasowała do wysokiego upięcia oraz czerwonych ust.

Jak wam się podoba? Rosjanie musieli być zachwyceni. Edyta wyglądała jak bogini!

Takiej Edyty Herbuś jeszcze nie widzieliście! Zmieniła się nie do poznania!

Magiczna gwiazdka z gwiazdami: Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio

Plejada gwiazd na premierze opery „Król Roger”: Kasia Warnke, Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska, Monika Olejnik, Joanna Klimas


Edyta Herbuś - Sylwester 2018

Edyta Herbuś - Sylwester 2018

Edyta Herbuś – święta Bożego Narodzenia 2018

Edyta Herbuś – święta Bożego Narodzenia 2018

Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×