Edyta Herbuś odsłania wdzięki w gorącej sesji z partnerem. Takie zdjęcia na jej profilu to rzadkość. Te sznureczki nic nie zasłaniają

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś rzadko chwali się w sieci zdjęciami z partnerem. Teraz naprawdę zaszalała. Odsłoniła sporo ciała i pokazała gorące kadry z ukochanym. 

Edyta Herbuś z show-biznesem związana jest od lat. Popularność zdobyła dzięki programowi Taniec z Gwiazdami. Z czasem stała się jedną z największych gwiazd uwielbianego przez widzów formatu, a nawet była bardziej rozpoznawalna niż jej partnerzy z parkietu. Tancerka długo nie musiała czekać na kolejne propozycje pracy. Zaczęła realizować się jako prezenterka i aktorka. Wystąpiła między innymi w serialu Na Wspólnej, czy w Klanie.

Na brak pracy tancerka nigdy nie mogła narzekać. Od kilku lat wspaniale też układa się jej życie prywatne. Jej partnerem jest Piotr Bukowiecki. Mężczyzna wcześniej był związany z Dorotą Gardias, z którą doczekał się córeczki, Hani. Dziewczynka ma fantastyczny kontakt z macochą, a Edytę polubiły też starsze dzieci jej partnera, czyli: Vivienne i Melchior. Rodzeństwo jest owocem jego małżeństwa z Karoliną Rosińską.

Edyta Herbuś na gorących zdjęciach z partnerem

Edyta jeszcze do niedawna bardzo rzadko wrzucała do sieci zdjęcia, na których można ją było zobaczyć u boku partnera. Z czasem zaczęło się to zmieniać, a obecnie coraz częściej fani są świadkami takich scen. Przed naszą kamerą wspominała też o wymarzonym ślubie.

Parę razy zastanawiałam się nad tym, jaki byłby dla mnie wymarzony ślub. Dla mnie wymarzony ślub to taki, który będzie blisko natury i ukochanych osób. Może tak być, że kiedyś, zupełnie ukradkiem dam dyla z ukochanym, garstką przyjaciół rodziny i pozwolę sobie na takie szaleństwo.

Edyta Herbuś na gorących zdjęciach z partnerem

Gwiazda i jej ukochany polecieli na wspólny urlop do Wietnamu. Tam nie brakuje wysokich temperatur i słońca, z czego zdecydowanie korzystają. Tancerka właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym można ją zobaczyć w bardzo skąpym stroju. Jest wtulona w ukochanego, a w pości opisała, jak bardzo są do siebie niedopasowani.

Idealnie niedopasowani. Mój chłopak nie lubi się fotografować, ja lubię bardzo. Czasami udaje mi się „ukraść” jakiś wspólny moment… Lubię uwieczniać na zdjęciach „kadry z życia” i wracać do nich później radośnie.
Tak, to też nas różni: JA jestem sentymentalna i lubię „bujać w obłokach”, a ON sprowadza mnie na ziemię, przypominając o mądrości bycia w TU i TERAZ. Ja wciąż robię (podobno) bałagan, a on lubi wokół siebie perfekcyjny porządek. Mamy też wyzwanie w różnicy temperatur, bo ja chcę ciepłego, a on włącza klimę i wiatraki, bo mu wciąż gorąco – pisała.

Nie da się jednak nie zwrócić uwagi na obłędną figurą Edyty. W gorącym klimacie wskoczyła w bardzo skąpy strój kąpielowy, który odsłonił jej wszystkie atuty. Trzeba przyznać, że wygląda obłędnie.


Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Edyta Herbuś skończyła 41 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×