Edyta Herbuś nie puściła płazem Dorocie Wellman poniżającego komentarza: „Rusz tyłkiem”. Na konflikcie z dziennikarką chce ugrać coś ekstra

Dorota Wellman i Edyta Herbuś

Dorota Wellman i Edyta Herbuś

Edyta Herbuś w nowym poście na Instagramie odpowiedziała na artykuł Doroty Wellman. Złożyła dziennikarce propozycję nie do odrzucenia. Co napisała?

Dorota Wellman na łamach Wysokich Obcasów opublikowała felieton poświęcony aktywności znanych osób w social mediach. Zdradziła, że chociaż sama nie ma konta, z zażenowaniem obserwuje to, co się dzieje. Zwróciła uwagę, które z zachowań gwiazd wprawiły ją w największe osłupienie. Jako przykład przytoczyła historię Edyty Herbuś, która niedawno wypowiadała się na temat swojej babci:

Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać. Inna gwiazda opisała poród ze szczegółami, których nie chciałabym znać. I dodała zdjęcia. Ktoś pokazuje się na kacu, choć wygląda jak pomięta kartka. Dokładnie opisuje objawy i zamieszcza spis trunków, które wypił. Pani, była żona znanego pana, pisze o nim same złe rzeczy. Sugeruje, że do niczego się nie nadaje i ma małego. Okrasza to zdjęciem byłego partnera.

Edyta Herbuś odpowiada Dorocie Wellman

Felieton Doroty Wellman wywołał publiczną dyskusję. W sobotę swoje trzy grosze dorzuciły do niej Agnieszka Hyży i Anna Wendzikowska. Gdy pierwsza z pań nie ukrywa, że ma podobne zdanie ten temat, druga uważa nieco inaczej (więcej tutaj).

W sobotni poranek Edyta Herbuś postanowiła zareagować na artykuł Doroty Wellman. Dodała długi wpis na Instagramie, w którym podkreśliła, że nie będzie odpowiadać na te w jej ocenie „mało eleganckie zaczepki”:

„Pewna dziennikarka” o „pewnej tancerce”, czyli „jedna baba drugiej babie …” Moja babcia zawsze powtarza:nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe. Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki, zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania.

Tancerka na konflikcie z dziennikarką chce ugrać coś ekstra — wypromować akcję sadzenia drzew. Dlatego złożyła Dorocie pewną propozycję:

Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego. Matka natura nas wzywa.
Zapraszam cię do wspólnego sadzenia drzew: 7, 8, 9 października w @nadlesnictwo_runowo organizujemy ogólnopolską akcję „Wspólnie dla lasu” .

Herbuś dodała, że nie przygotuje dla Wellman bukietu kwiatów, zamiast nich, wręczy jej Snickersa:

Zapraszamy wszystkich chętnych! Wierzę Doroto, że dasz radę ! Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa ! #Dorotkazjedzsnickersaiprzestańgwiazdorzyć #posadźdrzewko #kobietyrazem.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

  • Piękna kobieta z klasą.
  • Babcia ma rację. Amen.
  • Super Pani wygląda, dama radość, życzę wspaniałego dnia.

Myślicie, że Dorota Wellman skorzysta z zaproszenia Edyty Herbuś?


Edyta Herbuś odpowiada Dorocie Wellman

Edyta Herbuś odpowiada Dorocie Wellman

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Marcin Prokop i Dorota Wellman - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Prokop i Dorota Wellman - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×