Prawdziwe rarytasy na profilu Edyty Herbuś. Podzieliła się rzadkimi chwilami z przystojnym ukochanym. Ile tam miłości!

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś zaskoczyła swoich fanów i pokazała zdjęcia ze swoim partnerem. To naprawdę rzadki widok. Jak wyglądają razem?

Edyta Herbuś zdobyła spore grono fanów swojej urody i talentu, występując w Tańcu z Gwiazdami. Zyskała taką sławę, że bywała bardziej rozpoznawalna niż jej partnerzy z parkietu. Do dzisiaj z sukcesem prowadzi media społecznościowe, na których publikuje dla swoich wielbicieli, a jest ich już ponad 253 tysiące. Nie brakuje tam zdjęć z najbliższymi, tego, jak spędza czas, jak rozwija pasje, jest też sporo ujęć, na których bez skrępowania pokazuje swoje idealne kształty.

Od kilku lat jest szczęśliwie zakochana. Ona i Piotr Bukowiecki tworzą parę od 2017 roku, ale rzadko pokazują się razem publicznie i nie zdradzają szczegółów dotyczących swojego związku. Zdjęcia z ukochanym na profilu tancerki należą do rzadkości. We wtorek zrobiła jednak wyjątek. Cudne, pełne miłości kadry trafiły na jej profil.

Edyta Herbuś na rzadkich zdjęciach z partnerem

Edyta Herbuś jest związana z Piotrem Bukowieckim. Mężczyzna wcześniej był partnerem Doroty Gardias, z którą ma córkę – Hanię. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasy, ale po rozstaniu rodzice dziewczynki zgodnie dzielą się opieką nad 8-letnią pociechą.

Herbuś wyznała naszej reporterce, że także jest częścią życia Hani i wszyscy wspierają się i działają razem dla dobra dziewczynki:

Jakoś tak wspólnie wychowujemy Hanię, więc jak inaczej. Niemądrze byłoby stawać po dwóch stronach barykady. Gramy do jednej bramki. Zależy nam, żeby Hania była radosnym, szczęśliwym dzieckiem i takim właśnie jest. A poza tym, ja nie widzę powodu dla którego nie mielibyśmy nie mieć sztamy. Po prostu się lubimy i te relacje są jak najbardziej naturalne, a nie wykreowane.

To się nazywa zdrowe i dojrzałe podejście.

Edyta Herbuś nie ukrywa, że u boku Bukowieckiego znalazła przystań. Szczęście pokazała w najnowszym poście. Podzieliła się kadrami z niezwykłej sesji z Piotrem.

Jak dobrze jest wracać do domu, w którym czeka tak dużo MIŁOŚCI Dziękuję za uchwycenie dla nas tych chwil @m.ktofoto #home #love #family #happiness #togetherforever – napisała.

Pod postem pełno zachwytów. Trzeba przyznać, że te fotografie mówią więcej niż słowa o związku Herbuś.


Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×