Szukaj

Edyta Herbuś i jej parter zaraz złamią zasady kwarantanny! Sąsiedzi pary powinni mieć się na baczności

Edyta Herbuś na Instagramie pokazała, jak spędza domową kwarantannę. Co robi? Kto jej towarzyszy? Nowe zdjęcie obiegło social media.
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś to kolejna gwiazda, która zachęca do pozostania w domu. W związku z panującą epidemią koronawirusa w Polsce namawia do dobrowolnej kwarantanny. By ją umilić swoim obserwującym, regularnie publikuje posty, które mają rozbawić jej obserwujących.

Edyta Herbuś z partnerem. Jak spędzają kwarantannę?

W dobry nastrój internautów może wprowadzić wpis, który na Instagramie Herbuś pojawił się w piątkowe południe. Tancerka opublikowała zdjęcie, w którym zachęcała do robienia domowych porządków, które ona i jej partner, Piotr Bukowiecki, mają już za sobą.

Okazuje się, że dla zakochanych sprzątanie nie było przykrym obowiązkiem, a dobrą zabawą, o czym poinformowali na Instagramie. W tym samym poście zdradzili, że tak dobrze im poszło, że są w stanie złamać kwarantannę i pomóc sąsiadom w domowych obowiązkach:

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego”. U nas w domu każdy cycuś jest już glancuś 😉 Zaraz schodzimy do piwnicy, i może zajrzymy jeszcze do sąsiadów 😉 A jak tam u Was? Wszystkie kąty wypucowane ? #wporządalu #bostyljestważny #styltoczłowiek #zostajemywdomu #ruchtozdrowie #sprzątańskonacałego #cycuśglancuś

Wpis rozbawił internautów, którzy od razu podchwycili żartobliwy charakter postu i pisali, że chętnie zaprosiliby ich do siebie, gdyby była taka możliwość:

  • Zapraszam do siebie. Jak Wam tak dobrze idzie. Przy trójce moich rozbójników jest wiecznie pełno roboty.
  • Możesz dać mi koszulkę T-shirt.
  • No tak wszystko wypucowane a na twarzach zero zmęczenia i znużenia. Gratuluję kondycji.

A Wy jaki zrobiliście już wiosenne porządki?

Zobacz także: Edyta Herbuś chciała rozgrzać internet, zaczęła tracić fanów. Oj, poszła na całość


Edyta Herbuś z partnerem podczas epidemii koronawirusa

Edyta Herbuś z partnerem podczas epidemii koronawirusa

Edyta Herbuś - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Edyta Herbuś - Gwiazdy świętują Dzień Babci 2020

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×