Szukaj

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki w romantycznym uniesieniu. Para spędza wspólne chwile na łące

Edyta Herbuś seksowna sesja

Edyta Herbuś seksowna sesja

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki pokazali romantyczne zdjęcie ze wspólnie spędzonych chwil na łące. Para podzieliła się fotografią, która błyskawicznie podbiła internet. Zobacz, jak się kochają.

Edyta Herbuś na brak adoratorów narzekać nie powinna. Piękna tancerka zawsze była otoczona przystojnymi mężczyznami, którzy zabiegali o jej względy. Od roku serce tancerki jest zajęte przez byłego partnera Doroty GardiasPiotra Bukowieckiego. Para wielokrotnie sugerowała, że swój romans traktuje bardzo poważnie, pojawiły się nawet plotki o rzekomym ślubie, a wszystko za sprawą zdjęć z Festiwalu Filmowego w Gdyni, na którym Herbuś i Bukowiecki pojawili się z obrączkami na palcach.

Edyta ostatecznie doniesienia o ślubie z Piotrem zdementowała, co nie oznacza, że w ich relacji nie brakuje namiętności. Piotr, który ma trójkę dzieci z poprzednich związków, jest po uszy zakochany w pięknej jurorce World of dance. Dowodem tej wielkiej burzy uczuć jest ostatnie foto, które Herbuś wrzuciła na swój profil:

 Lubię, kiedy mężczyzna… widzi we mnie partnera – napisała Edyta.

Na zdjęciu widzimy zakochaną parę leżącą na trawie w romantycznym uniesieniu. Piękna fotka wywołała ogromne poruszenie wśród fanów aktorki. Pod zdjęciem pojawiło się zatem sporo miłych komentarzy od internautów:

  • Tetmajer w nowej wersji
  • I tak powinno być Edytko
  • Jakie to piękne
  • Szczęścia życzę, dużo miłości
  • Pięknie się na was patrzy

Patrzcie i podziwiajcie. Tak wygląda miłość.


Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki na trawie

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki na trawie

Seksowna Edyta Herbuś w czerwieni

Seksowna Edyta Herbuś w czerwieni

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×