Zmysłowa Edyta Herbuś swoim tajemniczym wpisem rozpaliła cały internet! Czy gwiazda jest w ciąży?!

Edyta Herbuś seksowna sesja

Edyta Herbuś seksowna sesja

Edyta Herbuś w wywiadzie dla Vivy!

Edyta Herbuś od lat należy do najpiękniejszych polskich gwiazd. Jej życiem prywatnym nieustannie ekscytują się fani oraz portale plotkarskie, a ona sama regularnie dostarcza mediom smakowitych nowinek. Ostatnio zmysłowa gwiazda jednym tajemniczym wpisem wprawiła internetowych obserwatorów w prawdziwe osłupienie. Na Instagramie Edyty pojawiło się bowiem sugestywne zdanie:

 Dziś mam ochotę przytulić cały świat – napisała.

Fani natychmiast zaczęli drążyć temat, sugerując, że powodem jej szczęścia musi być ciąża aktorki. Czy to prawda? Przypomnijmy, że Edyta od pewnego czasu jest związana z byłym partnerem Doroty Gardias – producentem telewizyjnym Piotrem Bukowieckim. Zatem czy Bukowiecki ponownie zostanie ojcem, a Edyta szczęśliwą mamą? Herbuś zdradza powód swojego szczęścia w wywiadzie dla Viva!:

Wróciłam właśnie z warsztatów medytacyjnych i spontanicznie podzieliłam się aktualnym stanem ducha. Dobrze jest mieć narzędzia do pracy nad wewnętrzną harmonią. Szczególnie, że świat ostatnio tak pędzi i serwuje nam mnóstwo bodźców. Ja wybrałam medytacje, co jest drogą do wewnętrznej spójności, jedności duszy i ciała – zdradziła Edyta.

Zatem czy to medytacja jest powodem szczęścia Edyty, a nie ciąża?

 Medytacji zdecydowanie lepiej doświadczać, niż o niej opowiadać. To rodzaj skupienia i autorefleksji, ale też docierania do przekonań ukrytych w podświadomości. Wtedy można je zamienić i przetransformować.

Na szczęście w dalszej rozmowie Edyta zdradza ciekawsze powody swojej życiowej euforii! Już wiemy, co ją ostatnio tak raduje:

Bliskość, partnerstwo, pasja

Zatem można sadzić, że w życiu Edyty coś się zaczęło dziać i układać.

Prywatnie też ostatnio fajnie się układa. Przyszedł czas radości w kilku sferach życia.

Internauci ostatni wpis Edyty komentują jednoznacznie – jest w ciąży. Co na to Edyta?

Wiosna idzie – zagadkowo odpowiedziała na pytanie czy jest w ciąży

Zatem czy Herbuś spodziewa się dziecka, czy właśnie tak chce „przytulać świat”?

Zamierzam robić to nieustannie 😉 Mam nadzieję, że z wzajemnością . Nie muszę projektować swojej przyszłości. Mam zaufanie, do tego, co będzie. Wierzę, że jeśli będę spójna ze sobą, przyjdzie to, czego mi naprawdę potrzeba. Koncentruję się na chwili obecnej. A ponieważ moje życie wypełnia pasja, to każdy dzień daje dużo radości – wyjaśniła Edyta

Lubię mówić o tym, co jest dziś. A dziś jest dobrze. Jadę do Poznania, za chwilę wchodzę na scenę. Uwielbiam to robić – dodała wymijająco.

Zatem nadal nie wiemy, co Edyta miała na myśli umieszczając swój tajemniczy wpis. Jednak z pewnością niebawem wszystko się wyjaśni.

Apetyczny biust Edyty Herbuś tęskni za latem! Szukając słońca wyskakuje figlarnie z dekoltu!

Nareszcie! Edyta Herbuś pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym! Ale romantycznie!

Edyta Herbuś pokazała się bez makijażu i oniemieliśmy! Jest nie do poznania


Edyta Herbuś kusi piersiami w białej sukience

Edyta Herbuś kusi piersiami w białej sukience

Edyta Herbuś - TeleKamery 2010

Edyta Herbuś - TeleKamery 2010

Edyta Herbuś w samym staniku

Edyta Herbuś w samym staniku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×