Szukaj

Edyta Herbuś w króciutkich włosach. W nowej fryzurze prawie jej nie poznaliśmy

Edyta Herbuś opublikowała zdjęcie w zupełnie krótkich włosach! Gwiazda przeszła sporą metamorfozę na potrzeby nowej roli. Teraz jest wręcz nie do poznania. Efekt stylistów przeszedł najśmielsze oczekiwania.
Edyta Herbuś nowa fryzura

Edyta Herbuś nowa fryzura

Edyta Herbuś od lat plasuje się w czołówce najgorętszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu. Jest tancerką, aktorką, prezenterką, ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, w tym zwycięstwo na tanecznej Eurowizji 2008 w Glasgow. Nie jest tajemnicą, że wielu widzów specjalnie włącza programy telewizyjne, w których występuje.

Zobacz: Edyta Herbuś zafundowała partnerowi lepsze widoki niż w “Playboyu”! Jej domowa rozbierana sesja jest hitem internetu!

Na swoim Instagramie często publikuje ciekawe zdjęcia. Ostatnio zaskoczyła obserwujących i wstawiła niesamowite zdjęcie w zupełnie krótkich włosach.

Zawsze pociągała mnie francuska nonszalancja i niewymuszony seksapil stylowych Francuzek. Wygląda na to, że będę miała okazję zasmakować go osobiście. Co powiecie na taką odsłonę kobiecości? Nowa rola, oto Luiza.

Tu nasuwa się od razu powiedzenie, że ładnemu we wszystkim ładnie. Do nowej roli Edyta Herbuś kompletnie zmieniła image. W tak krótkich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy. Co na to jej obserwujący?

Zobacz: Edyta Herbuś o ciąży! Gwiazda pierwszy raz tak szczerze o macierzyństwie: „Jestem w trakcie takiego procesu” [WIDEO]

  • Oj nie… zdecydowanie więcej lat…
  • Przybyło Pani lat ale jest w tym coś zmysłowego i pięknego….
  • Ja tam wole, naturalną, dziewczęcą Edzie.
  • Prawda, Francuzki bardzo eleganckie, jestem teraz w Frejus i nie mogę się na patrzeć na nie.
  • Piękne ujęcie!
  • Fatalnie.
  • Wygląda Pani jak Elizabeth Taylor!
  • Takie niezobowiązujące przeniesienie w przyszłość z której w każdej chwili możesz wrócić – mnożą się komentarze.

Jak widać zdjęcie Edyty Herbuś wywołało mieszane uczucia. Jednym się podoba, innym wcale. Prawda jest taka, że Edyta Herbuś rzeczywiście wygląda bardzo zmysłowo, ale może rzeczywiście stylizacja dodała jej kilku lat? Co myślicie?

Zobacz: Edyta Herbuś o ciąży! Gwiazda pierwszy raz tak szczerze o macierzyństwie: “Jestem w trakcie takiego procesu” [WIDEO]

 


Edyta Herbuś w krótkich włosach

Edyta Herbuś w krótkich włosach

Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Edyta Herbuś w nowej fryzurze

Edyta Herbuś – Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 w Kielcach

Edyta Herbuś – Festiwal Muzyki Tanecznej 2019 w Kielcach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×